Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Maudynės alaus baseine (pasaulyje)

2009-11-15
Paskelbk savo straipsnį

Ne tik Čekija didžiuojasi alaus SPA. Tokias pramogas kūnui ir sielai siūlo ir Vokietija, Austrija. Netoli alaus daryklų veikiantys alaus sveikatingumo centrai - nepigi pramoga...

Austrijoje, Starkenberg vietovėje, alaus mėgėjai, gali maudytis baseine, pripildytame 42 tūkstančių bokalų lager tipo alaus. Žinoma, viskas turi savo kainą – apsilankymas alaus baseine dviems valandoms kainuoja 135 eurų. SPA vadovybė tikina, kad alus puoselėja odą, gerina jos būklę bei kraujotaką. Alaus baseinai atidaryti 2005 metais ir sulaukė nemažo susidomėjimo. Taigi į miestelį atvykęs žmogus gali pasivaikščioti po pilį, apsilankyti alaus darykloje bei pasimaudyti alaus baseine.

Kitas alaus SPA Austrijoje pradėjo veiklą 1996 metais, tai „Landhotel Moorhof“. Ištyrus alaus fermentacijos atliekas: apynius, raugalą bei salyklą, paaiškėjo, kad tai veiksmingas būdas gydyti osteoporozę, aknę bei egzemą. Visi norintys išbandyti alaus teigiamą poveikį odai, gali maudytis alaus bačkose, kuriose telpa du žmonės. Ingredientus SPA šeimininkai gauna iš vietinės alaus daryklos „Schnaitl“ - į statinę su karštu vandeniu įpilama žalio skysčio, kurį sudaro apyniai, raugalas ir salyklas. Vakarą galima pratęsti viešbučio restorane – sudarytas specialus meniu, pratęsiantis alaus tematika. Tikras rojus alaus mėgėjams!

Elena Germanovič
Šaltinis: djmick.co.uk; jet2mag.com
Nuotraukos: djmick.co.uk; graphics8.nytimes.com
Meniu.lt informacija