Maskvos barai ispanų akimis (įdomybės)

Maskvos barai ispanų akimis (įdomybės)

Kai kalbame apie kokią nors šalį, aptariame ir tam tikrus kultūros bruožus, pavyzdžiui, kalbą, meną, žmonių santykius, maistą. Kalbėdami apie Rusiją dauguma žmonių akcentuoja degtinę, šaltą klimatą, Raudonąją aikštę, kailines kepures...

Internete apstu keliautojų nuomonių bei komentarų apie šios šalies sostinę, o vienas ispanų turistas savo „bloge“ aprašė geriausius Maskvos barus. Nors Rusijos sostinėje besilankantys svečiai buvo abejingi rusiškam alkoholiui bei jo gėrimo kultūrai, tačiau savo nuomone pasidalino su internautais.

Vienas geriausių barų – „Vodka – bar“
Ispanai tvirtina, jog pastarasis veikia labai patogioje vietoje, šauni atmosfera bei šokių programa, puikiai dirba didžėjai ir, žinoma, yra galimybė paragauti įvairiausios rūšies degtinės bei kokteilių skambant elektroninei muzikai. Kitas baras, palikęs gerą įspūdį miesto svečiams, yra šalia Raudonosios aikštės esantis „Bosko bar“, pakerėjęs nepakartojamu interjeru. Baras svečiams taip pat patiko dėl atpalaiduojančių gėrimų ir maisto. Trečiasis baras, įstrigęs ispanų atmintyje, vadinasi „Propaganda“. Pasak turistų, tai išskirtinė, šiuolaikiška ir elegantiška laisvalaikio praleidimo vieta, kurioje lankytojai gali pasiklausyti visame pasaulyje populiarios muzikos. Anot keliautojų, naktį šiame bare vyksta įvairios šventės, žmonės linksminasi ir vartoja labai daug degtinės.

Pagal s-cont.ru parengė Jolanta Kahveci
Nuotraukos: „Vodka – bar“ (reserved4u.ru), „Bosko-bar“ (bosco.ru)
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną