„Mano alibi“ – mano baras (Vilnius)

„Mano alibi“ – mano baras (Vilnius)

Sostinėje, „Bar street“ tituluojamoje Totorių g. 18, duris atvėrė naujas vyno bei kokteilių baras „Mano alibi“. Toks pavadinimas išrinktas neatsitiktinai. Kalbiname baro bendraturtę Nomedą Rimšaitę, kuri sutiko papasakoti apie visą „virtuvę“.

„Pavadinimą rinkome ilgai, ne prie vieno butelio vyno. Galiausiai sesuo pasiūlė „Alibi“. Tokiu pavadinimu Lietuvoje jau yra maitinimo įstaigų, todėl pasirinkome šiltesnį variantą „Mano alibi“. Juk baras – vieta, kur žmogus nori atsipalaiduoti ir leisti sau šiek tiek daugiau. Toliau viskas ėjo kaip iš pypkės – erdves projektavo ir interjerą kūrė architektas. Manau, kad viskas pavyko puikiai.“

Pirmame aukšte veikia baras bei įrengta šokių aikštelė. Šios erdvės pasižymi laisva atmosfera, tinkančia bendrauti su draugais, pažįstamais ar pirmą kartą matomais žmonėmis. Ji pritraukia tuos, kurie mėgsta linksmai leisti laiką, ir kuriems patinka praplėsti pažįstamų ar draugų ratą.

Pakilusių laiptais į viršų laukia kelios jaukios salės. Tai atsipalaidavimui skirta zona ir vyno baras. Antras aukštas skirtas ramesniam laiko leidimui. Atsipalaidavimo salėje – lengva prietema, minkšti ir patogūs baldai. Čia itin jauku su mylimu žmogumi. Vyno bare rasite apie 80 rūšių vyno iš Senojo bei Naujojo pasaulių: Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Čilės, Argentinos, Pietų Afrikos, Australijos, Naujosios Zelandijos. Nomeda išduoda, kad lietuviai labiausiai mėgsta vyną iš Argentinos ir Čilės.

Bare kasdien galima žaisti stalo žaidimus: „Alias“, „Domino“, „Jenga“, „Trik trak“, šachmatais ir kitais. Antradieniais vyksta itin didelio populiarumo sulaukusios „Protų kovos“. Į šį žaidimą reikia registruotis iš anksto. Verta paminėti, kad šis žaidimas ypač populiarus Didžioje Britanijoje. Penktadieniais bei šeštadieniais vyksta diskoteka arba organizuojami teminiai vakarėliai, planuojami ir karaokės vakarai.

Jeigu ryte atsikelsite šiek tiek vėliau, galite pasimėgauti vėlyvais pusryčiais, o dienos metu, nuo 11 iki 16 valandos, užsukite pietų. Juos galėsite susikomplektuoti patys – siūloma dienos sriuba, salotos, karštieji patiekalai.

Valgiaraštyje – kruopščiai atrinkti patiekalai. Didžiausias yra prie vyno skirtų užkandžių pasirinkimas. Jie gaminami su vietoje kepama duona. Žinoma, bare rasite ir salotų, ir sotesnių patiekalų. Vienos iš lankytojų labiausiai mėgstamų yra gražgarsčių salotos su gruzdintais baklažanais ir fetos sūriu, pagardintos jogurto bei alyvuogių padažu. Taip pat dažnai užsakomas vištienos kepsnys su vytintu kumpiu ir šalavijais bei jautienos didkepsnis. Galima paragauti kelių rūšių fondiu. Desertui tikrai verta pasimėgauti šokoladiniu pudingu su tirštu karštu šokoladu viduje ar Crème brûlée. Svarbu paminėti, kad bare patiekalai gaminami be natrio glutomato, t. y. kenksmingo skonio stipriklio.

„Mano alibi“ taip pat siūloma naujovė – shot'ai, kurie parduodami padėklais – po 12 arba 36 taureles. Vieni populiariausių kokteilių yra „Antifreeze“, „Kamikadze“ bei „Pokustonone“. Kokteilius pasirinkti padėjo baro „Shooters“ barmenai. „Mano alibi“ – mano baras!

Daugiau apie barą>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: „Mano alibi“

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną