Malda už kavos puodelį

Malda už kavos puodelį

Šiais metais Zagrebe, Kroatijos sostinėje, duris atvėrė tikrai neįprastą idėją įgyvendinusi kavinė. Iki šiol, bent jau taip esame pripratę, įvairiose maitinimo įstaigose, nesvarbu ar tai restoranas, kavinė ar tiesiog paprasta valgykla, už maistą bei gėrimus žmonės atsiskaito pinigais. Tačiau šioje kavinėje lankytojai sumoka... malda. Kiekvienas produktas turi savo maldų skaičių ir konkrečią maldos dalį.

Brangiausiai čia kainuoja „Coca Cola“ – už ją lankytojai privalo „sumokėti“ penkiomis maldomis „Sveika, Marija, malonės pilnoji...“, o štai kapučino puodelis klientui atsieina keturias maldas „Tėve mūsų“.

Šioje kavinėje neprekiaujama alkoholiniais gėrimais. Kavinę finansuoja ir administruoja vietinis parapijietis. „Kai atidarėme kavinę, joje tebuvo vos penki staliukai, bet kaskart čia atvyksta vis daugiau lankytojų, tad kavinę privalėjome išplėsti. Šiuo metu čia jau stovi visas dvidešimt staliukų ir tai turbūt ne riba“, – sako vienas iš kavinės vadybininkų.

„Maldos galia – štai ko jums reikia, norint tikrai atsipūsti“ – taip į „Jedro“ vardu pavadintą kavinę kviečiami lankytojai, kurių nuolatos daugėja.

Parengė Jolanta Kahveci
Nuotrauka: pinchmysalt.files.wordpress.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną