Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Malaizijoje vyks tarptautinis gastronomijos festivalis (festivaliai)

2009-08-27
Paskelbk savo straipsnį

Malaizijoje, visą spalio mėnesį (nuo 1 iki 31 dienos) vyks Tarptautinis gastronomijos festivalis. Šio renginio data paryškinta daugiau nei penkiasdešimties šalių turistų kalendoriuose. Gurmanams tai - didis, labai svarbus ir laukiamas metų įvykis.

Šių metų festivalis žada specialius meniu, ypatingas kainas bei pasakiškus, geriausių dvidešimt keturių Malaizijos restoranų virtuvės šefų pagamintus patiekalus: tai ir tradiciniai malaizietiški, ir geriausi azijetiškos virtuvės šedevrai, ir sparčiai populiarėjantys fusion patiekalai.

Renginio istorija skaičiuojama nuo 2001-mųjų. Viskas prasidėjo Kuala-Lumpure, kasmet į festivalio sūkurį įsukdamas naujus regionus – Putradžaja (Putrajaya), Melaka, Langvkavis (Langkawi) bei kitus.

Šiandien Malaizijos turizmo kompanijos siūlo specialius turus bei paketus, kviečiančius į didžiulį kulinarijos įvykį. Į kainą įskaičiuoti viešbučiai, kelionės limuzinais, vežančiais į skirtingus Kuala-Lumpuro restoranus, ekskursijos po įstabiausias gastronomijos vieteles, įvairios programos bei dalyvavimas kulinarinių virtuozų šou.

Raminta Skripkaitė
Šaltiniai:travel.ru; migf.com
Nuotraukos:migf.com
pirmoje - Kuala-Lumpuras
Video: http://www.migf.com/videos.html
Meniu.lt informacija