Maistą į namus pristatinės robotai?

Maistą į namus pristatinės robotai?

Prieš dvejus metus JAV startavo (o šiuo metu ypatingai išpopuliarėjo ir Didžiojoje Britanijoje) „UberEats“ platforma, kurios veikimo principas genialiai paprastas ir gerokai praplečiantis maisto pristatymo galimybes ne tik vartotojams bet ir restoranams – miestuose, kur veikia „UberEats“, programėlės turėtojai gali užsisakyti karštus pietus, kuriuos jiems pristato „Uber“ vairuotojai. Maistas pristatomas per 30 minučių, o užsisakyti galima beveik ištisą parą.

Kita naujovė maisto pristatymo sferoje kol kas panašesnė į epizodą iš fantastinio filmo, tačiau JAV ir Naujojoje Zelandijoje jau sėkmingai išbandyta ir veikianti – maistą į namus pristato dronas.

Pernai metų pabaigoje, Londone pirmą kartą maistą į namus pristatė robotas sukurtas estų!  Maisto pristatymo robotų, greitis siekia iki 6,4 kilometro per valandą, o dujų emisija lygi 0, užsakytą maistą įmanoma pristatyti 4,8 kilometro spinduliu nuo restorano, kuriame buvo užsakytas maistas.

Klientai, kuriems robotai pristatys maistą, mobiliuoju telefonu gauna trumpąją žinutę, kur bus nurodytas savo viduje gabenančių maistą robotų atidarymo kodas.

www.restoranuverslas.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną