Madingiausias sostinės baras „California“ atsinaujina ir skelbia baltos staltiesės triumfą!

Madingiausias sostinės baras „California“ atsinaujina ir skelbia baltos staltiesės triumfą!

Baras „California“ nuo šiol kasdien – darbo dienomis ir savaitgaliais, kiekvieną savo lankytoją pasitiks baltomis staltiesėmis, jaukia atmosfera, nepriekaištingu profesionaliu aptarnavimu, geriausiais ir populiariausiais gėrimais bei virtuvės gurmaniškais patiekalais, kuriuos jau spėjo įvertinti gero skonio žinovai.

Idėja šį stilingą barą pritaikyti ir neįpareigojančiai vakarienei kilo iš maistą ir gėrimus dievinančių Vakarų Europos miestų: Barselonos, Paryžiaus, Milano, kuriuose barai-restoranai akimirksniu transformuojasi: baltos staltiesės nuimamos, pagarsinama muzika ir lankytojai toliau tęsia bendravimą neįpareigojančioje aplinkoje. Tas pats lankytojų laukia ir Vilniaus bare „California“ - čia ir toliau vyks vakarėliai, su pačiais skaniausiais kokteiliais, šampanu – kurio pasirinkimas bare milžiniškas, bei užkandžiais net iki paryčių. Ši vieta turi ir kai kuriems svarbų privalumą: ištaigingą cigarų kambarį – rūkomąjį, tad vėsesnėmis dienomis nereikės šalti lauke....

Jau nuo pat ankstyvo ryto, visiems įpratusiems pusryčiauti mieste, California siūlys – Eggs Delicious meniu, virėjai jums paruoš žymiuosius „Benedikto“, „Florentino“, „ Eggs Royale“ arba kitus jūsų mėgiamus pusryčių patiekalus.

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną