Lietuvoje lankėsi geriausias Čilės vyndarys Marcelo Papa

Lietuvoje lankėsi geriausias Čilės vyndarys Marcelo Papa

Spalio 21 dieną Lietuvoje pirmą kartą lankėsi „Concha y Toro“ pagrindinis vyndarys Marcelo Papa. Vizito metu svečias susitiko su klientais ir žiniasklaidos atstovais, pristatė aktualiausias vyno naujienas ir tendencijas. Daug dėmesio buvo skirta pažinčiai su 2007 metų raudonųjų vynuogių derliumi ir iš jo pagamintiems vynams „Casillero del Diablo“ bei naujienai – putojančiam „Casillero del Diablo“ vynui „Brut Reserva“.

„Mūsų sėkmingos rinkodaros priemonė – mūsų pačių gaminamas vynas. Mes esame įsipareigoję savo klientams pateikti pačios aukščiausios kokybės vyną, kad šio gėrimo vartojimas būtų kuo malonesnė ir išskirtinė patirtis. Taip pat mums svarbu, kad mus pripažįsta ir vertina tarptautinė spauda. Malonu, kad mūsų vynai yra greta geriausių pasaulio vynų“, – susirinkusiems svečiams teigė vyndarys Marcelo Papa.

„Lietuva yra 12-a šalis Europoje pagal „Concha y Toro“ kompanijos vynų pardavimus ir viena greičiausiai augančių rinkų pasaulyje. Būtent todėl Lietuvoje sulaukėme tokio vyno žinovo kaip Marcelo Papa“, – pasakojo UAB „Bennet Distributors“ rinkodaros ir pirkimų direktorė Daiva Mališkienė.

Žurnalas „Čilės vyno gidas“ (Chilean Wine Guide), įvertindamas įspūdingą Marcelo Papa karjerą, 2005 m. paskelbė jį „Metų vyndariu“. Žurnale ypač pabrėžiamas Marcelo Papa sugebėjimas „gaminti vyną dideliais kiekiais, tuo pat metu išlaikant nepaprastai aukštą jo kokybę“. 2007 m. Marcelo Papa buvo dar kartą tituluotas „Metų vyndariu“ – šį kartą už pasiekimus vyndarystės srityje jį įvertino Čilės vyno ir Maisto žurnalistų asociacija. Marcelo Papa yra atsakingas už „Marques de Casa Concha“ ir „Casillero del Diablo“ vynų gamybą. Visa vynų „Marques de Casa Concha 2003“ linija sulaukė įvertinimų, aukštesnių nei 90 balų, kurie skelbti žurnale „Wine Spectator“. „Casillero del Diablo“ vynų linija taip pat sulaukė įspūdingų įvertinimų: 2005 m. derliaus „Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon“ vyną Didžiosios Britanijos žurnalas „Decanter“ pavadino „geriausios vertės Cabernet Sauvignon planetoje“.

UAB „Bennet Distributors“ / S.P.I. Group informacija
Nuotrauka: www.wineanorak.com

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną