Ledo viešbučiai (II dalis)

Ledo viešbučiai (II dalis)

Japonijoje pastatytas „Alpha Resort-Tomamu“ viešbutis yra svarbi Tomamu vietovės kraštovaizdžio dalis. Tai fantastiška vieta, kurioje ypatingą aplinką sukuria sniegas, ledas bei šviesų žaismas. Viešbučio svečiai miega ledinėse lovose, todėl nakvynės ledo viešbutyje ilgai nepamiršta. Viešbutyje taip pat galima pasigaminti iš ledo stiklą, pasimėgauti gėrimais iš ledinių taurių ledo bare. Naktį siūloma pasivažinėti šunų kinkiniu, paskraidyti karšto oro balionu arba tiesiog pačiužinėti.

Suomijoje, Laplandijoje, veikiantis „Mammut Snow Hotel“ yra ne ledo, bet sniego viešbutis, kadangi jis pastatytas vien iš sniego. Įvairios dekoracijos bei skulptūros gaminamos iš ledo. Viešbutis yra šalia didžiausios pasaulyje sniego pilies. Viešbutyje veikia sniego restoranas bei koplyčia, kurioje galima susituokti. Ši vieta skirta ieškantiems išskirtinumo.

Rumunijoje pastatytas pirmasis ledo viešbutis Rytų Europoje. Jis veikia Faragas kalnuose, daugiau nei 2000 metrų virš jūros lygio. Šis viešbutis nėra didelis – jame tik 10 kambarių, tačiau kiekvienais metais pastatoma ir ledo bažnyčia. Viešbutis atidaromas gruodžio mėnesį ir jame galima lankytis iki balandžio. Čia galima pasivažinėti su rogutėmis ar paslidinėti, pasidžiaugti kitomis žiemos pramogomis.

Elena Germanovič
Šaltinis: fintravel.com, snowtomamu.jp
Nuotraukos: b92.net, snowtomamu.jp
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną