Lankytojus vėl stebina alaus restoranas „Aula“ (Vilnius)

Lankytojus vėl stebina alaus restoranas „Aula“ (Vilnius)

Atnaujintas alaus restoranas „Aula“, esantis Pilies gatvėje, nenustoja stebinti savo lankytojų. Jauki aplinka, stilingas interjeras, atnaujintas valgiaraštis – dar ne visos naujienos. Restoranas pradėjo darbą anksčiau. Dabar dirba nuo 9.30 val. Siūlomas pusryčių meniu – vos įžengus pro duris, matyti ant baro patiekti gardūs sumuštiniai, lavašas, keksiukai. Tiesa, skubantys gali pasiimti pusryčius išsineštinai, su garuojančia kava ar arbata. Nuo 12 iki 17 valandos lankytojams siūlomi dienos pietūs. „Aulos“ lankytojų patogumui galima pasirinkti didelį arba mažą komplektą arba vieną iš trijų kategorijų: gėrimą arba patiekalą. Standartiniai valgiaraščio patiekalai yra tie patys, o sriuba, karštas patiekalas bei desertas keičiamas kasdien.

Ruošiasi didžiausioms metų šventėms

Vilniaus pakraštyje, Kairėnuose, įsikūręs Botanikos sodas. Čia ne tik yra, kur akis paganyti: nuostabūs gėlynai, pramogoms – arklidės, bet ir pavalgyti. Savaitgaliais čia galima užsukti bei maloniai praleisti laiką su šeima, gardžiai papietauti. Ko gero iki šiol niekas nežinojo, jog tai tiesiog ideali vieta pobūviams. Dvaro esančiose erdviose patalpose yra dvi salės, kuriose talpinama iki 500, o malūne – 250 iki svečių. „Aula“ padės suruošti ir suorganizuoti įspūdingas šventes ir pobūvius su maitinimu: vestuves, krikštynas, įmonės vakarėlius, žinoma, ir taip greit artėjančias Kalėdas bei Naujuosius metus.

Senosios lietuviškos virtuvės tradicijas puoselėjantis restoranas „Aula“ nustebins net didžiausius gurmanus. Mat gali pasiūlyti net dvigubą meniu – pagrindinį, su virtuvės šefo siūlomais patiekalais, bei alaus valgiaraštį. Tai patiekalai, kurių gamyboje naudojamas alus, o taip pat jie puikiai dera prie skirtingų „Švyturio“ alaus rūšių. Tiesa, didžiausias alaus kultūros puoselėtojas Lietuvoje – „Švyturys“ –   alaus restorane „Aula“ pristato didžiausią alaus rūšių įvairovę.

Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: restorano „Aula“ 

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną