Lankytojų laukia kavinė „Lazdynų žibutė“ (Vilnius)

Lankytojų laukia kavinė „Lazdynų žibutė“ (Vilnius)

Dieną „Lazdynų žibutėje“ greitai ir skaniai papietausite (nuo 10 iki 16 val.), o vakare galėsite pažiūrėti rungtynes ar tiesiog maloniai pabendrauti. Kavinėje apsilanko ir užsienio svečių delegacijos, rengiamos konferencijas, organizuojami seminarai.

„Lazdynų žibutėje“ – trys salės. Didžiojoje telpa iki 150 asmenų, o furšeto metu – 250 svečių. Antroje – iki 50 žmonių. Apačioje, banketinėje salėje, gali puotauti iki 35 svečių, prie salės taip pat yra pirtis. Beje, pirtis atskirai nenuomojama.

Patiekalų kavinėje – didžiulė įvairovė. Dienos meniu patiekalai keičiami kasdien. Pagrindiniame valgiaraštyje – įvairios salotos, šaltieji ir karštieji patiekalai, desertai. Firminis ir visų pamėgtas – gardusis „Žibutės“ kepsnys su vištiena. Iš senųjų laikų išlikę suktinukai su grybų padažu, silkės bokštelis „Metropolis“ (ant agurko griežinėlio sudėti svogūnai, silkės gabaliukas, o skanaus kąsnelio viršūnėlę puošia majonezas). Ypatingoms progoms (vestuvėms, jubiliejams ar krikštynoms) kavinės konditeriai gamina pasakiškus tortus su puria grietinėle, juodu šokoladu, liesu jogurtu, riešutais ar varške, taip pat sausainius, bandeles, pyragus. Būtina paminėti „Karališką tortą“, išskirtinis konditerių šedevras – „Braškės“, ypač tinkantis krikštynoms.

Kavinėje galima švęsti vestuvės, krikštynas, jubiliejus, su artimaisiais susirinkti gedulingų pietų ar organizuoti konferencijas. Malonus „Lazdynų žibutės“ kolektyvas išpildys jūsų norus ir pasistengs, kad kavinėje apsilankytumėte dar kartelį.

Beje, tarp Kalėdų ir Naujųjų „Lazdynų žibutė“ gali tapti puikia vieta jaukiai šventei su artimaisiais ir kitais jums brangiais žmonėmis.


Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Lazdynų Žibutės”


Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną