„La Via del Te;“ arbatos lapeliai – šilko maišeliuose

„La Via del Te;“ arbatos lapeliai – šilko maišeliuose

Kavos, arbatos, gėrimų ir maisto produktų platintojas UAB „Eurokornus“ restoranams siūlo arbatos lapelius šilko maišeliuose „La Via del Tè“. Šios aukščiausios kokybės arbatos lapeliai, supakuoti į labai originalius, išskirtinius ir prabangius šilko maišelius, leidžiančius pajusti visus plikomos arbatos privalumus ir palengvinančius jos paruošimą.

„La Via del Tè“ arbatos maišeliai yra pagaminti iš skaidraus audinio, puikiai išlaikančio arbatos šviežumą ir aromatą. Jie yra didesni už įprastus arbatos maišelius, nes arbatos lapeliams, gėlių, uogų ir vaisių gabalėliams, norint išlaisvinti visą savo aromatą ir skonį, reikia vietos.

Pakuotėje nėra jokių metalinių detalių ir klijų, todėl arbatos kokybė nenukenčia.

Kiekvienas arbatos maišelis specialia pakuote yra apsaugotas nuo drėgmės, saulės spindulių ir pašalinių kvapų poveikio.


Privalumai restoranams:

Didesnis restorano prestižas, kadangi restoranas parodo, kaip rūpinasi savo klientais. Patraukli ir rafinuota, konkurencijos Lietuvoje neturinti pakuotė. Labai kokybiškas ir natūralus produktas. Greitesnis ir paprastesnis paruošimas (tiksli dozė, mažiau indų). Patogesnė ir greitesnė apskaita. Paprastesnis sandėliavimas (nereikia specialių indų, užima mažiau vietos). Mažesnės investicijos indams (mažiau elementų = mažiau dūžių); Greitesnis ir paprastesnis indų plovimas. Švaresnis stalas (labai dažnai traukiant filtrą prilaistoma). Galimybė restoranui sukurti savo stilių, naudojant prie interjero pritaikytus indus, leisti iš autentiškos medinės dėžutės klientui pačiam pasirinkti arbatos rūšį. Nereikia laikyti dviejų rūšių arbatų – maišeliais ir plikomos.

Privalumai klientams:

Natūrali ir kokybiška arbata. Pakuotė be jokių metalinių detalių ir klijų. Skaidraus audinio maišeliai, pripildyti kokybiškų arbatos lapelių ir didelių vaisių gabalėlių. Galimybė prieš užplikant pamatyti arbatos sudėtį. Arbatžolių kiekis toks, kokio reikia. Pritraukimas (stiprumas) toks, kokio pageidaujama. Didelis apsiplikymo ir apsilaistymo rizikos sumažėjimas, švarus stalas. Arbata, kurią galima gerti tik restorane, nes jos nėra jokioje parduotuvėje.


Dėmesio – vyksta akcija!

Akcijos metu, nuo spalio 1 d. iki lapkričio 30 d. klientai už kiekvieną išgertą puodelį „La Via del Te“ arbatos šilko maišelyje gaus 10 Lt vertės dovanų kuponą, kuris skatins juos sugrįžti į restoraną vėl, kad galėtų kaupti kuponus ir didinti pinigų sumą, skirtą dovanoms pirkti.

Mūsų patirtis rodo, kad restoranai, turintys šią arbatą, yra labai patenkinti, klientai taip pat. Džiaugiamės, kad nuolat daugėja įmonių, kurios įtraukia šį produktą į savo asortimentą, bei mažėja klientų, kurie atsisako plikomos arbatos, ratas.

Platintojas: UAB „Eurokornus“, V. Putvinskio g. 72, LT – 44211 Kaunas, Tel.: +370 37 407130, www.eurokornus.lt .


UAB „Eurokornus“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną