Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„La pergola“ - ramybės oazė miesto centre (Vilnius)

2009-06-10
Paskelbk savo straipsnį

Senamiestyje, unikaliame UNESCO paveldo saugomame pastate, įrengtas restoranas „La pergola“, kviečia užsukti ir po atviru dangumi įrengtoje terasoje – atitolti nuo miesto šurmulio, tempo bei kasdieninių rūpesčių bei darbų, ragauti Viduržemio-vakarų Europos, su meile paruoštų patiekalų...

Restorane ne vienus metus dirba virtuvės šėfė Zita Jandonickienė, kuri svečius stebina nedideliu, sezoniniu bei gurmanišku europietiškos virtuvės valgiaraščiu. Lankytojai žino, kad visada ras sterko, kuris siūlomas su pomidorų sugo ir keptomis paprikomis bei bulvių piure su alyvuogių aliejumi, o taip pat jautienos antrekoto su bulvių pyragėliu. Vietoje gaminamas karamelizuotas štrudelis su obuoliais taip pat nepalieka abejingų. Kiekvienas patiekalas – virtuvės šefės kūrybiškumo bei profesionalumo įrodymas.

Taip pat Jūsų laukia platus vynų pasirinkimas – nors svečių labiausiai pamėgti itališki bei prancūziški vynai, rasite ir Naujojo pasaulio – Čilės bei Pietų Afrikos vynų. Siūloma paragauti nemažai šampanų. Konjako mėgėjai ras keletą šio gėrimo, įvairaus išlaikymo, rūšių.

Svečiams siūloma apsistoti   „Grotthuss“ viešbutyje, kuriame įrengta 20 kambarių ir apartamentų su originaliais paveikslais, meno kūriniais. Atskiroje konferencijų salėje patogu rengti konferencijas, pobūvius ar furšetus, kurie taipogi gali vykti restorano erdvėse.


Elena Germanovič
„La pergola“ archyvo nuotraukos
Meniu.lt informacija