Kviečiame apsilankyti trečiajame „Atvirame Lietuvos grilio čempionate“

Kviečiame apsilankyti trečiajame „Atvirame Lietuvos grilio čempionate“

Šį savaitgalį, gegužės 30-31 dienomis, Druskininkų miesto šventės metu, Druskininkų turizmo informacijos centro kempinge (Gardino g. 3, Druskininkai), vyks jau trečiasis „Lietuvos grilio čempionatas“. Organizatoriai šventės dalyviams bei svečiams šiais metais žada dar daugiau pramogų, geros nuotaikos ir naujų rekordų. Tuo pačiu metu vyks ir Kulinarijos paveldo fondo mugė, kurioje dalyvaus tradicinio maisto gamintojai.

2007 metais, antrojo „Atviro Lietuvos grilio čempionato“ metu, LBKA tapo Pasaulio barbekiu kepėjų asociacijos (WBQA) nare, todėl šiemet į čempionatą planuoja atvažiuoti ir pats WBQA prezidentas, kuris atsiveš 2 komandas ir pristatys naujo tipo kepsninę. Taip pat žada atvykti komandos iš Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Šveicarijos, Belgijos ir kitų šalių.

Šventę stebėti labai smagu, o joje dalyvauti – dar smagiau, todėl Lietuvos barbekiu kepėjų asociacija (LBKA) visus kepsnių ant grotelių mėgėjus iš anksto kvietė jungtis į komandas ir dalyvauti gražia tradicija tapusiame ir jau trečią kartą vykstančiame „Atvirame Lietuvos grilio čempionate“. Komandą gali sudaryti iki 4 žmonių, vienas iš jų vadovaus ir atliks komandos kapitono funkcijas. Gali dalyvauti visi: tiek profesionalai, tiek mėgėjai, todėl registruotis galėjo tiek didelės bei mažos įmonės, tiek individualūs asmenys, subūrę smagią draugų kompaniją. Kiekviena komanda turi teisę deleguoti du teisėjus, komandos pavadinimas pasirenkamas laisvai.

Gegužės 30 dieną (penktadienį) numatomas dalyvių atvykimas bei registracija, vyks šventinė eisena, kuri prasidės 16.30 val., po to vyks kapitonų instruktažas, o vakare bus rengiamas „Kapitonų konkursas“. Tai nauja rungtis-namų užduotis, kuriai komandos turės pasiruošti iš anksto – reikės iškepti savo firminį kepsnį ant grotelių.

Gegužės 31 dieną, šeštadienį, po pusryčių, pasiruošimo čempionatui bei teisėjų instruktažo, 11 val., vyks oficialus čempionato atidarymas, kurio metu bus pristatyti komandų kapitonai, vyks teisėjų priesaika bei prasidės čempionatas.
Čempionate bus varžomasi keliose rungtyse: dėl prizinių vietų (pirmos, antros ir trečios), o taip pat dėl rėmėjų įsteigtų prizų už geriausią žuvies, mėsos, kalakutienos patiekalą bei desertą.
Komanda, pagaminusi geriausią patiekalą su alumi, gaus „Švyturio“ įsteigtą prizą. Taip pat bus apdovanota geriausia naujokų komanda, o „Kapitono“ rungties nugalėtojai gaus „Zepter“ rėmėjų įsteigtą prizą.
Šventės metu netruks pramogų: vyks įvairios loterijos, pristatymai, įmonė „Kotanyi“ surengs prieskonių šou, netrūks smagios muzikos.
Birželio 1 dieną, sekmadienį, Vaikų dienos proga, paskutinę Druskininkų miesto šventės dieną, LBKA ir Druskininkų miesto savivaldybė planuoja kepti rekordinį pyragą.

Kviečiame visus, mėgstančius kepti ant grotelių ar šiaip smagiai leisti laiką gamtoje, apsilankyti šeštadienį Druskininkuose vyksiančiame trečiajame „Atvirame Lietuvos grilio čempionate“!

Daugiau apie čempionatą >>

LBKA ir Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną