Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kuverto užeiga ” pasiūlys patiekalų, kurių niekur kitur nerasite (Neringa)

2009-05-30
Paskelbk savo straipsnį

Nidoje, priešais mokyklą, G. D. Kuverto gatvėje įsikūrusi jauki užeiga. Tai nauja vieta mieste, kur siūlomi švieži, užeigos virtuvės meistrų pagaminti patiekalai. „Kuverto užeiga“ – ne tik su istorija susijęs pavadinimas. Nuo XVIII amžiaus Kuvertų giminė vidurio Nidoje valdė smuklę ir paštą, XIX a. buvo pradėtos apželdinti kopos, ko pasekoje miestas buvo išgelbėtas nuo užpūstymo...

Atėjus vasarai būti uždaroje patalpoje norisi kuo rečiau. „Kuverto užeigos“ kiemelyje net septyniolika staliukų, prie kurių galima jaukiai susėsti ir praleisti laiką. Ši vieta skęste skęsta žalumoje, o užuovėjoj ir stipresnis vėjas nepasieks.

Pasak savininko Liutauro Markevičiaus „Kuverto užeiga“ lankytojams pasiūlys patiekalų, kurių niekur kitur Nidoje nerasite. Karštą vasarą atgaivins gardūs šaltibarščiai, o kiek atvėsus orams virtuvės meistrų pagamintas kibinas su natūraliu sultiniu (7 Lt) pradžiugins skrandį. Išalkę pasistiprinti galės sočiu jautienos kepsniu (35 Lt), jautienos išpjova tar-tar arba carpacio vos už 17,80 litų. Porcijos nemenkos. Čia vietoje gaminami koldūnai pamėgti ne tik vietos gyventojų, bet ir užsukančių poilsiautojų (užeiga veikia nuo gegužės 1 dienos). Šonkauliukų porcija turėtų patenkinti kiekvieną besotį, o čenachai moliniame indelyje atgaivinti prisiminimus... Dėmesio verta Atlanto silkė balzamiko ir konjako „Camus“ padaže. Be abejo neapsieinama be klasikos – užkandžiai su vytintu kumpiu, mocarela, alyvuogės, parmezanas. Nemažos porcijos šviežių salotų su feta ar karšta vištiena neviršija dešimties litų, o puikius padažus galima pasirinkti patiems. Makaronų mėgėjams yra klasikinių patiekalų, o su jūrų gėrybėms ypatingieji lakštiniai kainuoja 15,90 Lt. Kalbant apie jūrų gėrybes visi tiesiog privalo paragauti juodųjų midijų česnako ir balto vyno padaže (24 litus).

Norėtųsi paminėti vynų kainas – svečiai gali pagalvoti, kad atsidūrė parduotuvėje, o konjako „Camus Elegance“ taurė tik 9,5 lito. Jauki aplinka, geras maistas... Ko daugiau bereikia, tik apsilankyti ir išbandyti viską patiems!

Daugiau apie „Kuverto užeigą“>>

Užeigos informacija bei nuotraukos
Meniu.lt informacija