Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kuo įžymybės maitina savo vaikus?

2009-05-20
Paskelbk savo straipsnį

Dauguma Holivudo žvaigždžių, nežiūrint į tai, jog gali leisti samdyti brangiai kainuojantį virėją, dietologą ir savo atžalas lepinti skaniausiais patiekalais, mieliau visgi renkasi pačių pritaikytus mitybos variantus.

Gražiausia Holivudo pora Angelina Jolie ir Bradas Pittas savo vaikams leidžia valgyti viską, ko jie pageidauja. Geidžiamiausios poros mažieji šeimos nariai nuolat valgo ledus, mėsainius, picas, traškučius ir geria saldžius, gazuotus gėrimus.

„Angelina ir Bradas savo vaikais rūpinasi patys, tad auklėms ar virėjams neleidžia mitybos atžvilgiu rodyti iniciatyvos. Tačiau, labiausiai paparacų medžiojama pora, deja, gaminti nemoka, todėl maistą perka gatavą. To pasekoje Jolie ir Pitto vaikai įsimylėjo greitą maistą ir nieko kito valgyti nebenori“ - pasakoja žmonės, dirbantys Angelinos ir Brado šeimoje.

O štai dainininkė Madonna, priešingai, savo dvylikametę Lourdes, 9 metų Rocco ir penkiametį David'ą auklėja reikalaudama laikytis to paties raciono, kaip ir ji pati. Žymi dainininkė – vegetarė ir griežtai laikosi makrobiotinės dietos, o tai reiškia, kad šeimos šaldytuve nėra mėsos, saldumyų, riebių ar sūrių maisto produktų, o juolab greito maisto. Madonnos namiškiai pagrinde valgo košes negardindami jų pienu, sviestu, druska ar cukrumi, daržoves, vaisius ir jūros produktus.

Gwyneth Paltrow savo mitybos požiūriu panaši į Madonną. Ji taip pat neabejinga makrobiotiniam maistui. Kasdien kurjeris į namus jai pristato sveikus ir šviežius virtuvės šefo patiekalus. O jos atžalos niekuomet nevalgo mėsainių ir skrudintų bulvyčių.

Kitos žinomos poros Tomo Cruise ir Katie Halms duktė Suri maitinama pagal saentologijos taisykles. Ji mokoma laikytis mažai kaloringą natūralaus maisto dietą su minimaliu druskos ir cukraus kiekiu.

Supermodelis Cindy Crawford nenori, kad jos dukros, kankintų save dietomis, kaip jų mama, kuri dėl grakščių figūros linijų daug treniruojasi ir kruopščiai laikosi mitybos taisyklių. „Nenoriu, kad mano dukros manytų, jog norint turėti tokią figūrą, kaip mamos, teks visam gyvenimui atsisakyti ledų ar kitų skanėstų... Manau, kad valgyti galima viską, tik protingomis porcijomis ir nepersivalgant“ - teigia modelis.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: wordpress.co.uk
Nuotraukos: wordpress.co.uk; people.com
Meniu.lt informacija