Kuo baigsis vyno ir degtinės sąjunga?

Kuo baigsis vyno ir degtinės sąjunga?

Švedų degtinės „Absolut“ gamintojai pradėjo bendradarbiauti su Naujosios Zelandijos vyno gamintoju „Brancott Estate“, priklausančiu „Pernod Ricard“ grupei. Keistas duetas? Pasirodo, jie nori sukurti gėrimą-šedevrą - degtinės ir vyno „Sauvingnon Blanc“ kokteilį.

Naująjam gėrimui jau duotas „Absolut Tune“ vardas, tačiau jo kūrėjai kol kas nelinkę dalintis produkto kūrimo detalėmis, bet paminėjo, kad jis gautas sumaišius du skirtingus produktus. 60 procentų jame yra degtinės, likusi dalis „Sauvignon Blanc“ iš Marlboro, vieno geriausių Naujosios Zelandijos regionų. Dabar gėrimas siūlomas ragauti trijuose Sidnėjaus baruose ir klausiama lankytojų nuomonės.

„Absolut“ kompanijos atstovai apie naują produktą nekalba. Tačiau žinoma, kad gėrimo skonyje jaučiamos ryškios šviežių tropinių vaisių natos, gerai subalansuotas saldumas. „Tai su niekuo nepalyginamas produktas, kuris pradeda visiškai naują gėrimų kategoriją,- portalui Decanter.com tikina vienas „Pernod Ricard“ rinkodaros atstovų Australijoje.- Jame viskas unikalu: nuo buteliuko dizaino iki išskirtinio kamštelio ir, žinoma, stipraus alkoholio bei vyno mišnio, kuriame atsiskleidžia tokios savybės, kokų negalima rasti tik degtinėje arba vyne“.

Vyno žurnalo informacija
Nuotrauka: popsop.com

2011 09 20

2011 09 20

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną