Kruizai Kuršių mariomis: kelionė, kurios niekada nepamiršite! (Klaipėda)

Kruizai Kuršių mariomis: kelionė, kurios niekada nepamiršite! (Klaipėda)

Laivo „Mecklenburg“ įgula jau trečią sezoną kviečia Jus į nepamirštamų įspūdžių kupiną kelionę Kuršių mariomis. Atraskite iš naujo nuostabiąją Kuršių neriją, žvelgiant iš marių atsiveriančią tiesiog kerinčiu grožiu. Leiskitės užvaldomi lėtai raibuliuojančių marių ramybės arba pasinerkite į siautulingų pramogų sūkurį.

Neskubėdamas, iš lėto skrosdamas Kuršių marių bangas, laivas pasiekia pirmąją savo stotelę – Juodkrantę, antrą pagal dydį gyvenvietę Neringoje, kurios sodybos kadaise buvo kone visiškai užpustytos smėliu. Pakeliui prasilenkiate su klykaujančių paukščių būriais, kurie tarsi pasveikina jus tik jiems vieniems suprantama kalba, stebite kur nors pakrantėje, tarp aukštų meldų, snūduriuojantį seną žveją, o kai laivas priplaukia visai arti išpuoselėtų Juodkrantės krantinių, galbūt netgi užuodžiate viliojantį rūkytos žuvies kvapą... Čia, atvykus trumpam stabtelima ir nusekus paskui tą kvapą, į laivą grįžti jau su didžiuliu karšiu... O tada – vėl į kelią. Ilgametę istoriją menantis senasis švyturys, kur ne kur išsibarsčiusios ir be galo jaukios žvejų sodybos, visa savo didybe stūksančios mirusios kopos, – Kuršių nerijos kraštovaizdis kas kartą nepakartojamas, vėl ir vėl suteikiantis atradimo džiaugsmą. Nidoje laivas sustoja jau ilgesniam laikui: per keletą valandų galima aplankyti žymesnes vietas, pajūrį.

Keliaujant ne tik gamta galima grožėtis. Laive yra įrengti trys deniai, todėl kiekvienas gali sau rinktis pramogas pagal skonį ir kišenę. Ypatingieji keleiviai, kurie pageidauja aukštesnės kokybės paslaugų ir aptarnavimo, laukiami vadinamajame VIP denyje. Čia veikia puikus restoranas: jauki aplinka, paslaugūs padavėjai, o meniu šį sezoną paruoštas dar įvairesnis. Laivo virėjai žada maloniai nustebinti kiekvieną išalkusį. Karaokė klube bus galima bent trumpam pasijusti scenos žvaigždėmis.

Šiek tiek aukščiau, antrame denyje lietui lyjant galima grožėtis Kuršių nerijos gamtovaizdžiu, sėdint bare klausytis ramios muzikos ir skanauti nebrangių dienos meniu patiekalų. Viršutiniame, atvirame lauko denyje, maloniam pamario vėjeliui draikant plaukus, būsite patys sau šeimininkai: jei susirinksite visa kompanija, galėsite patys išsikepti šašlykų, dešrelių ar barbekiu ir surengti nedidelį pikniką. Pernelyg įkaitusiems saulėje ar šiaip ieškantiems užuovėjos bus paruoštos pavėsinės.

Kruizo organizatoriai yra pasirengę išpildyti kiekvieną keleivių norą: įmonės gali užsisakyti nors ir visą laivą išskirtinėms išvykoms su gidu, norimais Lietuvos dainininkais, renginių vedėjais, vaikus linksminančiais animatoriais ir kt. Taip pat laivas nuomojamas konferencijoms, seminarams, renginiams ir banketams. Galima nuomotis ir atskirus denius ar denių sales, kuriose telpa po 30, 70 ir 120 žmonių.

Išvykos 53 metrų ilgio, 300 vietų laivu „Mecklenburg“ organizuojamos kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį bei švenčių dienomis. Laivas nuo Klaipėdos „Šiaurinio rago“ krantinės išplaukia ryte, o sugrįžta vakare. Pakeliui aplankoma Juodkrantė, Nida. Keleivių grupėms siūloma pageidavimus dėl maisto ir gėrimų suderinti iš anksto. Laivas išplaukia iš Šiaurinio rago, Klaipėdoje.

Keleivių grupėms, mokiniams, studentams ir pensininkams taikomos didelės nuolaidos. Vietų rezervacija vyksta iš anksto telefonu 8 46 300700 arba elektroniniu paštu jukunda@takas.lt.  

Daugiau>>

UAB „Jukunda“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną