Krizės metu – didžiausias pasaulyje vakarėlis

Krizės metu – didžiausias pasaulyje vakarėlis

Pasaulinė finansų krizė jaučiama ne visur. Praėjusį mėnesį Dubajuje buvo surengtas milžiniškas vakarėlis, organizatoriams kainavęs apie 15 milijonų svarų sterlingų. Viešbučio atidarymo ceremonija buvo išties įspūdinga: susirinkusius stebino milžiniški fejerverkai, kainavę pusę milijono dolerių, valandos trukmės išskirtinę koncertinę programą surengusi dainininkė Kylie Minogue bei karališkos vaišės. Ant dirbtinės salos išdygęs prabanga alsuojantis „Atlantis Palm Jumeirah“ duris atvėrė su trenksmu. Emyratų gyventojai dar ilgai prisimins šį vakarėlį, o ypač brangiausią pasaulyje pirotechnikos šou, kuris buvo matomas net iš kosmoso. Į puotą susirinko 2000 svečių iš viso pasaulio. Minioje netrūko įžymybių: Oprah Winfrey, Lindsay Lohan, Naomi Campbell, Sharon Stone, Robert De Niro, Janet Jackson, Nichael Jordan, Wesley Snipes ir kt.

Kol viena publikos dalis susižavėjusi stebėjo Charlize Theron bei šviesiaplauke tapusią dainininkę Natalie Imbruglia, likusieji kibo į vaišes. Jos buvo tiesiog karališkos. Žvaigždžių vakarienei įmantriausius patiekalus gamino net 500 virėjų: keturi virtuvės šefai bei 500 pagalbininkų. Svečius aptarnavo tūkstantis padavėjų. Per vakarienę buvo suvalgyta 4000 austrių, 300 kilogramų lašišos, 1,7 tonos omarų, 200 ančių, 5 kilogramai ikrų, 1000 putpelių kiaušinių, 1600 triufelių.

„Beje, fejerverkai buvo šešis kartus didesni nei per Pekino olimpines žaidynes. Pats viešbutis „Atlantis Palm Jumeirah“ įkainotas milijardu JAV dolerių. Jame 1539 kambariai. Viešbutyje taip pat yra akvariumas, kuriame atsirado vietos 65 tūkstančiams žuvų. Šventinis viešbučio atidarymo vakarėlis buvo suplanuotas prieš metus, kai apie krizę niekas negalvojo“, – pažymėjo Grem Fraizer, turizmo agentūros Londone atstovas.

Raminta Skripkaitė
Šaltiniai: www.wordpress.com; www.novoteka.ru
Nuotraukos: www.dailymail.co.uk
Video: http://www.atlantisthepalm.com/grandopening.aspx  
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną