Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kovoti su nesąžiningais darbuotojais nuo šiol bus lengviau

2009-11-10
Paskelbk savo straipsnį

Kaip maitinimo įstaigų savininkams, įtariantiems, jog jų darbuotojai dirba nesąžiningai, išvengti finansinių nuostolių? Juk ne kiekvienas gali nuolatos tiesiogiai stebėti pavaldinių darbą, juolab, kad vadovybei matant personalas visuomet elgiasi nepriekaištingai ir pavyzdingai.

Tinkamiausias sprendimas norint kontroliuoti įstaigos padalinius ir per juos einančius pinigų srautus bei siekiant išvengti nesusipratimų ir keblių situacijų – kasos operacijų vaizdo kontrolės sistema.

UAB „UCS Baltic“ siūlo unikalų, analogų Lietuvoje neturintį sprendimą, padėsiantį maitinimo įstaigų savininkams kontroliuoti darbuotojų veiksmus ir išvengti finansinių nuostolių mažmeninės prekybos, pramogų ir restoranų versle ar kitose aptarnavimo sferose.

Vaizdo stebėjimo sistema, sujungta su restorano valdymo sistema „R-Keeper“, leidžia ne tik realiu laiku, bet ir po kurio laiko stebėti restorano salėje ar kasose vykstantį darbą.

Sistemos veikimo principas: stebėjimo langas yra iš dviejų dalių, vienoje pusėje matomas tiesioginis vaizdas iš pasirinktos kameros, kitoje – atliekamos operacijos turinys. Vienu metu matomas darbuotojas – kaip jis dirba, kokius veiksmus atlieka, ir kokios operacijos yra programoje – tuo metu redaguojamo užsakymo turinys, apmokėtų kvitų turinys, visos atliktos operacijos. Galima tiksliai sekti kiekvieną veiksmą stebimoje teritorijoje ir palyginti su atspausdinto kvito turiniu, kadangi į vaizdo serverį patenka ne tik ta informacija, kuri atsispindi ant kvito, bet ir visos su konkrečiu užsakymu susijusios kasos operacijos. Sistema leidžia stebėti kiekvieną įtartiną kasininko operaciją (pvz. „Atsisakyti patiekalo“, „Pritaikyti nuolaidą“, „Atšaukti sąskaitos spausdinimą“) ir padeda išvengti nuostolių dėl darbuotojo savivalės ar klastojimo.

Tiesiai iš ataskaitų programos galima peržiūrėti ir praėjusio laikotarpio kvitų vaizdo įrašus: užsakymo sukūrimą, visus jo papildymus, sąskaitos klientui atspausdinimą ir užsakymo apmokėjimą. Vienu pelės klavišo paspaudimu galima peržiūrėti vaizdo įrašus, kada buvo atliktas patiekalų šalinimas, peržiūrėti kvitus, kurie buvo ištrinti, – žodžiu, visas operacijas.
Vaizdo medžiaga gali būti saugoma keletą mėnesių.
Turintieji keletą padalinių savininkai gali stebėti kelių objektų vaizdą vienoje programoje. Tiesiog bus rodomas tuo metu pasirinktas objektas.

Pranašumai prieš įprastines stebėjimo sistemas:

Vaizdas yra sugretinamas su visa informacija, ką tuo metu atlieka darbuotojas – viskas matosi viename ekrane. Vaizdo įrašai yra rodomi tiesiai iš „R-Keeper“ ataskaitų programos. Naudojamos naujausios technologijos IP kameros. Neturint galimybės nutiesti kabelio iki kameros, gali būti įdiegtas bevielis ryšis. Vaizdo kamerų skaičius neribotas. Restorano vadovybė gali nuotoliniu būdu realiu laiku stebėti darbuotojų darbą, siekiant įvertinti jų aptarnavimo lygį. Kartu atliekama ir apsaugos funkcija. Mat tos pačios kameros gali atlikti stebėjimo funkciją bare, virtuvėje, lauke, prie įėjimo durų ir t. t. Įrašomas ne tik vaizdas, bet ir garsas.

Vadovybė gali stebėti ir analizuoti, kaip personalas bendrauja su klientais, ar laikosi nurodymų, pvz. „Mes Jums rekomenduojame...“, „Šiuo metu pas mus vyksta akcija...“

Iš kitos pusės, tai skatina darbuotojus gerai dirbti, stengtis, pagerina lankytojų aptarnavimo kokybę restorane, didina pelną ir kelia įstaigos įvaizdį.

Jei jaučiate, kad Jūsų darbuotojams nepakenktų nuolatinė priežiūra ir dėmesys, galbūt dabar pats laikas pagalvoti apie apsaugos ir priežiūros sistemos integravimą Jūsų įstaigoje ir pasinaudoti „UCS Baltic“ pasiūlymu.

UAB „UCS Baltic“ informacija

Daugiau apie UAB „UCS Baltic“ >>