Kokteilių bare „Shooters“ Jūsų laukia šiltas bendravimas bei puikūs kokteiliai (Vilnius)

Kokteilių bare „Shooters“ Jūsų laukia šiltas bendravimas bei puikūs kokteiliai (Vilnius)

Pačiame sostinės centre, Totorių gatvėje (šalia baro „Paparazzi“), duris atvėręs kokteilių baras „Shooters“ yra viena iš nedaugelio vietų, kur tikrai negausite bokalo alaus. Tačiau čia galėsite paragauti profesionaliai paruoštų kokteilių, kurių bare yra apie 320 rūšių!

„Shooters“ yra trys stilingai bei ypač jaukiai įrengtos erdvės: pagrindinė salė, kurioje yra baras ir prie jo įtaisytos masyvios rankų darbo metalo kėdės, rūsyje įkurta salė, kur svečius pasitinka lounge stiliaus erdvė su jaukiais minkštasuoliais atsipūtimui, bei VIP zona, į kurią patenka tik ypatingi baro svečiai bei ištikimi lankytojai, turintys specialias „Shooters“ svečių korteles.

Kokteilių bare, kaip jau minėta, yra ruošiama daugiau nei 300 kokteilių, iš jų apie 40 – „shot’ai“. Kiekvienas iš jų yra ypatingas, savitas bei ruošiamas itin kruopščiai. „Shooters“ akcentuoja betarpišką svečių bei barmenų bendravimą, tad užsukę į barą tikrai nesijausite vienišas ir visad turėsite kam išsikalbėti gurkšnodami puikiai paruoštą kokteilį, kurį pagal Jūsų skonį bei nuotaiką padės išsirinkti barmenas. Pasak baro administratoriaus Aisčio, visi „Shooters“ barmenai – dar tik naujokai, tačiau sparčiai mokosi ir greitai perima kokteilių darymo subtilybes. Visi jie – asmenybės, turinčios savo profesijas, individualų stilių bei požiūrį į gyvenimą, tad tikrai turėsite net ir gūdžiausią naktį su kuo padiskutuoti apie meilę, politiką ir apskritai pasaulį.

Kokteilių baras „Shooters“ savo svečius lepina ne tik puikiais gėrimais, galimybe patiems pasiruošti kokteilį, bet ir organizuoja gėrimų vakarėlius, taip akcentuodamas bei puoselėdamas baro ir alkoholio vartojimo kultūrą. Bare jau vyko uždegantis degtinės, aistringas tekilos bei gundantis sangrijos vakarėliai, į kuriuos lojalūs baro klientai pakvietimų sulaukė asmeniškai.

Darbo dienomis bare skamba jauki lounge stiliaus muzika, o savaitgaliais visus šokti kviečia siautulingi ritmai. Beje, „Shooters“ pirmieji Lietuvoje prieš įrengdami bare garso sistemas, jas derino su grojama muzika, kad garsas būtų ypatingai švarus bei girdėtųsi kiekviena skambanti nata.

Kokteilių baras „Shooters“ dirba kasdien nuo 19 valandos iki tol, kol išeina paskutinis klientas, tad net vėlyvą antradienio naktį čia galite užsukti gaivaus kokteilio ar šiltos arbatos.

Kviečiame apsilankyti!

Daugiau apie kokteilių barą>>

Jolita Katkutė
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną