Kokiuose restoranuose lankosi Barakas Obama?

Kokiuose restoranuose lankosi Barakas Obama?

Ar nesmalsu, kokiuose restoranuose lankosi Barakas Obama? Kur vakarieniauja ar suvalgyti gabalėlį picos užsuka JAV prezidentas su šeima? Jei savo mitybos įpročių JAV šalies vadovas neminėjo anksčiau, tapęs žinomu, yra nuolat stebimas ir atidžiai sekamas žiniasklaidos.

Restoranas „Spiaggia“

Šis restoranas įvardijamas geriausiu itališku restoranu Amerikoje. Pro jo langus atsiveria nuostabūs vaizdai į Mičigano ežerą. Čia B. Obama su žmona neseniai atšventė vedybų sukaktį. „Spiaggia“ gali pasigirti 700 rūšių vynų korta , o taip pat puikiais sūriais. Žvilgterėkime į valgiaraštį: naminiai, rankų darbo spagečiai su omarais, džiovintais vyšniniais pomidoriukais, įdarytas jūros velnias su juodomis bei žaliomis alyvuogėmis, žolelių salotomis, apkeptomis citrinomis ir 2006 metų spaustu alyvuogių aliejumi, keptų obuolių, apšlakstytų romo sirupu, geltonomis razinomis su plakta grietinėle desertas, braškių, espresso kavos, vanilės, mėtų, šokolado, slyvų šerbetas... Restoranui suteiktos keturios „Michelin“ žvaigždutės.

„Italian Fiesta Pizzeria“

Ši maitinimo įstaiga sulaukia pačių įvairiausių atsiliepimų: nuo „mieliausios vietos, kur gaminama pati traškiausia Čikagoje pica“ iki „purvina užeiga, kur beskoniai gabalai tešlos vadinami pica“... Ką gi, kiek žmonių, tiek nuomonių. Sūriai, pomidorai, krevetės, ančiuviai, dešros – paprastas pasirinkimas. Pats B. Obama pirmenybę teikia vegetariškoms picoms „Margarita“ ir „Keturių sūrių“.

„R.J.Grunts“

Linkolno parke maždaug prieš 40 metų atidarytas „R.J.Grunts“. Ir visus šiuos metus savo lankytojus vilioja didžiuliais mėsainiais bei nemenkomis pieniškų kokteilių porcijomis. Ko gero virš durų pakabinus iškabą „Visi lankytojai, pamirškite apie sveiką gyvenimo būdą“, čia vis tiek lankytojų netrūktų, nes būtent ši vieta garsėja gardžiausiais mėsainiais. Bare-užeigoje – platus šviežių salotų asortimentas, didelė kepsnių ant grotelių įvairovė, šokoladiniai pūdingai su sūriu...

Restoranas „Topolobambo“

Rickas Beyli atidarė „Topolobambo“ prieš 20 metų, siekdamas įrodyti, jog meksikietiška virtuvė ne tik buritos ir keptos pupelės. Ji gali būti tokia pat prašmatni, kaip ir prancūzų. Šis restoranas „fine dining“ kategorijos, tačiau kainos čia pakankamai žemos: „Cezario salotos“ kainuoja 8 dolerius, austrės – 40 dolerių, vidutinė karšto patiekalo kaina – 24 doleriai.

Restorane „MacArthur's“ veikia „face control“

Baltaodžiai svečiai čia ignoruojami. Užtai visi likusieji mielai laukiami ir maitinami vos už 6 dolerius. Barakas Obama čia užsuka kalakuto su padažu ir gruzdintomis bulvytėmis. Su žmona ir dukromis atsisėda vienoje pusėje, o jo apsauga – kitoje. Sprendžiant iš šypsenų, jie visad pietaujant kalba apie malonius dalykus“, – įspūdžiais dalinasi restorano administratorė Sharon Mc'cain.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.dni.ru
Nuotraukos: www.spiaggiarestaurant.com ; www.nevathur.com ; www.igougo.com
(pirmoje - B. Obama su žmona, antroje – restoranas „Spiaggia“, trečioje – „R.J.Grunts“ patiekalai,
ketvirtoje – „MacArthur's“ – salė)
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną