Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kinų rožės “ patiekalų žemėlapis – lojaliems ir išskirtiniams (Vilnius)

2009-12-16
Paskelbk savo straipsnį

Visi, „Kinų rožės“ restoranuose apsilankę nuo š.m. gruodžio 15 iki 30 dienos, gaus „Kinų rožės“ patiekalų žemėlapius, kuriuose kiekvieną mėnesį lankytojui siūloma įdomi informacija apie vis kitą Kinijos miestą ir du nauji patiekalai.

„Kinų rožė “ visus kitus metus su nauju patiekalų žemėlapiu siūlo keliauti, ragauti naujus patiekalus ir gauti nuolaidas.

Kiekvieną mėnesį tie, kurie turės žemėlapius, su 30% nuolaida galės paragauti dviejų naujienų ir už kiekvieną ragautą patiekalą gauti specialų antspaudą. Metų pabaigoje ištikimiesiems, besinaudojantiems žemėlapiais, „Kinų rožė“ pasiūlys pasinaudoti dar viena galimybe – kiek per metus jie bus surinkęs antspaudų, tiek kartų 2011-aisiais galės naudotis 50% nuolaida ragaudami bet kokius savo mėgstamus patiekalus iš „Kinų rožės“ valgiaraščio.

Labiausiai patikę ir populiariausi patiekalai iš patiekalų žemėlapio kitais metais bus įtraukti į pagrindinį „Kinų rožės“ valgiaraštį.

Žemėlapis>>

Daugiau apie „Kinų rožės“ restoranus:

Kauno g.>>

Savanorių pr.>>

Jasinskio g.>>

„Kinų rožės“ informacija