Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kinijos ūkininkas augina neįprastos formos kriaušes

2009-10-08
Paskelbk savo straipsnį

Kinijos ūkininkas Hao Syanchzan, remdamasis klasikiniu amžino gyvenimo literatūros kūriniu, ėmė auginti neįprastas kriaušes, kurių forma primena kūdikį. Vyras tikisi, kad šis originalus žingsnis jam atneš didelius turtus.

Klasikiniame kiniečių romane „Kelionė į Vakarus“ magiškas vaisius, kurio formos primena kūdikį, kiekvieną prisilietusį, paversdavo nemirtingu...

Hao savo užmojį sieks įgyvendinti. Jis, ant nesunokusių, vos užsimezgusių vaisių mauna plastiko formeles ir palieka jas šešiems mėnesiams.

„Žmonės mane laiko kvailiu. Jie vadina mane ekscentriku ir sako, kad neįmanoma išauginti kriaušių kūdikių formos. Jie man siūlo nebegaišti laiko ir veltui neleisti pinigų“, - pasakojo Hao, kuris jau pardavė 18 tūkstančių kriaušių, už vieną prašydamas 7 dolerių.

Neįprasta idėja kinietį aplankė maždaug prieš šešis mėnesius, kuomet viename iš prekybose centrų jis išvydo pačių skirtingiausių formų žėlė. Tada ir jam kilo idėja. Naujienos apie selekcinius pasiekimus priviliojo pirkėjus į šiaurės provinciją Hebei.

„Viršininkas mane atsiuntė įsitikinti, kad tai yra tiesa. Dabar aš matau, kad tai yra tikra tiesa ir tai tiesiog nuostabu. Mes užsakysim dalį šių vaisių į savo prekybos centrą“, - kalbėjo Hao Syanchzan, dirbantis prekybos centre Shinziachuane, Hebei provincijos sostinėje.

Ūkininkas pranešė, kad jis jau gavo užsakymą 70-80 tūkstančiui stebuklingų vaisių sekantiems metams. Netrukus jis tikisi pradėti eksportuoti „kriaušes-kūdikius“ į užsienį. Vienok, selekcionierius-mėgėjas neketina savo fantazijos apriboti, jo galvoje dar daug naujų minčių: ateityje jis planuoja pasiūlyti Biblijos personažų bei Čarlio Čaplino formų kriaušes. Neįtikėtina, išradingiesiems kiniečiams ribų nėra. Jų idėjų šaltinis - ko gero neišsenkantis.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: Reuters.com
Nuotraukos: wordpress.com
Meniu.lt informacija