Kinijos turistas įsigijo vyno už 46 tūkst. eurų

Kinijos turistas įsigijo vyno už 46 tūkst. eurų

Paryžiaus oro uoste Kinijos pilietis sumušė naują pirkinių iš Duty Free parduotuvių rekordą. Turistas įsigijo prancūziško vyno už stebinančiai didelę sumą.

Kinijos „urmininkas“ apsipirko per du kartus, praneša Duty Free parduotuvių darbuotojai. Iš pradžių „Ruassi“ oro uosto paviljone vyras įsigijo vynų už 43 tūkstančius eurų, o grįžęs antrą kartą pirkinį papildė vynu už dar 3,3 tūkst. eurų.

Sumušęs šventinį pirkinių rekordą, paslaptingasis keleivis ramia sąžine išvyko į Kiniją. Tarp prabangių pirkinių – 1991 metų derliaus „Cotes du Rhone ir La Tache“, keletas elitinių Bordo vynų, pora 1947 metų „Chateau Lafite-Rothschild“, 1986 metų derliaus „Chateau Petrus“, 2002-ųjų „Domaine de la Romanee Conti“, „Le Chateau Margaux“ ir „Chateau Latour“ vynai.

Svarbu pažymėti, kad pirkinių rekordas šio oro uosto Duty Free parduotuvėje sumušamas nebe pirmą kartą. Ankstesnis, taip pat priklausantis kinui, buvo sumuštas 2007-ųjų kovą. Kinijos pilietis tąkart įsigijo elitinių „grand cru“ klasės vynų už 23 tūkstančius eurų.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://travel.newsru.com
Nuotrauka: www.wordpress.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną