Kinijoje - rožinių svajonių išsipildymas

Kinijoje - rožinių svajonių išsipildymas

Šiemet populiariajai lėlei sukako 50 metų. Ta proga, Šanchajuje duris atvėrė pirmasis prekybos centras, skirtas bene trokštamiausiai lėlei Barbei ir viskas, kas su ja susiję. Nuo šiol visi šios stilingos lėlės gerbėjai galės keliauti į rožinį pastatą, kur jų lauks ne tik gausybė, vienų už kitas gražesnių lėlių, kavinės, grožio salonas, Spa centras, bet dar daugiau...

„Aš esu lėlytė Barbė ir gyvenu Barbės pasaulyje. Galiu gyventi plastikinį lėlytės gyvenimą – tai tiesiog fantastika“, - dainuoja švedų grupė „Aqua“. Žinomos grupės dainos žodžiai išsipildė kitame pasaulio kampelyje – Šanchajuje (Kinijoje). Šešiuose, rožine spalva žėrinčiuose Barbės prekybos centro aukštuose įsikūrė lėlių bei rūbų parduotuvės, Spa centras, dizainerių studija, aukštosios mados pasirodymų salė, grožio salonas „Pink Room“ (Rožinis kambarys), o jaukiam popietiniam su draugėmis paplepėjimui bei arbatos pagurkšnoju veikia madinga kavinukė „B Bar“.

Pakilę į paskutinį aukštą pateksite į prašmatnų restoraną „Barbie Cafe“. Čia pasijusite tarsi papuolę į spalvingąjį lėlių pasauly, kurį mažos mergaitės idealizuoja ir apie jį svajoja nuo mažens.

Restorano interjeras sukurtas derinant amerikietiškos užkandinės, prancūziškos cukrainės ir ledų kavinukės miksą. Virtuvės šefė Tessa Thompson tikina, kad ne tik išskirtinis bei originalus interjeras, siūlomi patiekalai, bet ir aptarnaujantis personalas nepaliks abejingų ne tik garbinančių šią dailią lėlę, bet ir stipriosios lyties atstovus sudomins.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://live.shanghaidaily.com; telegraph.co.uk
Nuotraukos: arplus.com
Video: http://www.barbiemedia.com/?vid=110
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną