Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Kibinų kelias“ – paragauk istorijos... (Trakų r.)

2009-09-03
Paskelbk savo straipsnį

Kiek Lietuvoje yra vietų, kur kiekvienas galėtų mėgautis išskirtine prabanga, rafinuotumu dvelkiančia atmosfera , maloniu aptarnavimu ir visa tai suderinti su nedidelėmis išlaidomis? Turbūt daugelis atsakytų, jog nedaug... O kiek yra vietų, kur galima būtų susipažinti su Lietuvos kultūros paveldo tradicijomis ruošiant maistą? Turbūt daugelis taip pat atsakytų – nedaug...

Važiuojant pro Trakus, besigrožint kelyje atsiveriančia panorama, kviečiame užsukti į restoraną „Karališka Senoji Kibininė“.

Mūsų troškimas - supažindinti žmones besidominčius lietuvių ir karaimų kulinarijos paveldo patiekalais , o ne kitų šalių gurmaniškom virtuvėm, kurių apstu ir kitose šalyse, bei leisti Jums ištrūkti iš kasdienybės ir patirti kažką naujo, ko galbūt niekur kitur nerasite.

Besiklausant istorijos apie karaimų tradicijas, siūlome patiems išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus... Tik tuomet suprasite,kaip ypatingos receptūros ir įdomaus gaminimo proceso dėka,tešlos ir įdaro derinys sukuria unikalų tradicinį Karaimų pyragėlį su mėsa-Kibiną.

Akimis pamatykite, širdimi įsimylėkite, gomuriu pajuskite...

Daugiau apie „Karališkąją senąją kibininę“>>

Restorano informacija