Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kepėjai ir konditeriai kviečiami į parodą „IBA 2009“ Diuseldorfe

2009-08-11
Paskelbk savo straipsnį
IBA tarptautiniu mastu yra svarbiausia specializuota kepėjų ir konditerių paroda, kuri vyks 2009 m. spalio 3-9 dienomis Diuseldorfo parodų centre. 1 000 dalyvių (tame tarpe ir įmonė „Kartagena“ iš Lietuvos) pristato savo produktus ir paslaugas. Jokioje kitoje parodoje nėra tokio koncentruoto visos kepimo pramonės vaizdo bei aiškios šios ūkio šakos vizijos. Tik čia kas treji metai susitinka svarbiausi gamintojai bei specialistai.

Eksponuojama: Kepimo krosnys ir reikmenys. Kepimo ir konditerijos mašinos. Šaldymo, garinimo ir vėdinimo technika. Kepimo priemonės. Žaliavos ir priedai. Pusfabrikačiai ir gatavi gaminiai. Valgomųjų ledų gamyba. Reikmenys konditeriams. Kavos virimo aparatai ir priedai. Makaronų ir picos gamyba. Įrenginiai parduotuvėms, kavinėms. Pakavimo mašinos, prietaisai ir medžiagos. Dekoravimo priemonės. Valymo ir higienos priemonės. Laboratorijų įrenginiai, matavimo prietaisai. IT Paslaugos.

Lankytojus vilios ir įdomi renginių, vyksiančių parodos metu, programa. Jos centre - tarptautinės kepėjų varžybos „Iba-Cup“, kuriose dalyvaus 20-ies šalių kepėjų komandos ir kovos dėl „Iba“ taurės. Tai bus ypatingas renginys tiek paties dalyviams, tiek žiūrovams. Centrinė Vokietijos kepėjų asociacija, kaip vienas iš parodos organizatorių, yra paruošusi plačią informacinių renginių programą, kuri lankytojams iš viso pasaulio pristatys kepimo technologijų, kokybės valdymo ir marketingo aktualijas. Kiekvienas apsilankęs savo įmonei ras tiesioginės naudos.

Praėjusios parodos (2006 m.) statistika

Dalyvių skaičius:

Viso: 979 Iš Vokietijos: 429 Iš užsienio: 550 Šalių skaičius: 49

Lankytojų skaičius:

Viso: 76 206 Iš Vokietijos: 35 055 Iš užsienio: 41 151 Šalių skaičius: 144


Šis renginys skirtas ne tik stambiai pramoninei gamybai, bet ir vidutinėms bei mažoms įmonėms, taip kad bet kokio dydžio kepimo įmonė ras sau daug įdomios informacijos ir naudingų kontaktų.


Smulkesnę informaciją, dalyvių sąrašą, renginių programą rasite internetinėje parodos svetainėje www.iba.de arba parodos atstovybėje Vilniuje. Duomenys kontaktams:

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje
V. Kudirkos g. 6, Vilnius, Lietuva
Tel.: 00370 5 263 9114
El. paštas: muenchen.lt@ahk-balt.org 
http://www.ahk-balt.org

Parodos atstovų informacija ir nuotraukos