„Kempinski Hotel Cathedral Square“ - tarp 25 geriausių Europos viešbučių

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ -  tarp 25 geriausių Europos viešbučių

TripAdvisor®, didžiausias pasaulyje kelionių puslapis, jau 13-ąjį kartą organizuojamuose rinkimuose paskelbė 2015 m. „Keliautojų pasirinkimo“ („Travelers’ Choice™“) apdovanojimus geriausiems pasaulio viešbučiams. „Keliautojų pasirinkimo“ nugalėtojai buvo išrinkti remiantis  milijonais „TripAdvisor“ keliautojų atsiliepimų bei nuomonių, surinktų per praėjusius metus; didžiausias dėmesys buvo kreipiamas į  aptarnavimą, kokybę bei vertę.

 „Labai džiaugiamės šiuo įvertinimu, - sako „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbučio generalinis direktorius Kees Heuveling. Nuo pat atsidarymo pradžios mūsų komanda orientavosi į aukščiausios klasės aptarnavimą, visų komandos narių dėmesingumą bei atidumą kiekvienai detalei. Mūsų svečiams šis įvertinimas turi itin didelę reikšmę renkantis viešbutį, o galbūt net įkvėpia pasirinkti ir konkrečią kelionės kryptį, todėl norime labai padėkoti jiems, padėjusiems tokį įvertinimą pelnyti“.

Facade_Ryte

Apie „Kempinski  Hotels“

Įkurta 1897 m., „Kempinski Hotels“ yra seniausia Europoje prabangių viešbučių grupė. „Kempinski“ išsiskiria savo nepriekaištingu aptarnavimu ir aukščiausios klasės svetingumu, kurį papildo išskirtinė viešbučių aplinka.
Šiuo metu „Kempinski“ valdo 80 penkių žvaigždučių viešbučių 30-yje šalių ir toliau vykdo savo tinklo plėtrą Europoje, Vidurio Rytų  regione, Afrikoje ir Azijoje. Tinklas vienija istorinio paveldo pastatus, aukščiausius apdovanojimus pelniusius miesto viešbučius, išskirtinius kurortus ir prestižines rezidencijas. Kiekvienas viešbutis pasižymi aukščiausia kokybe, kokios svečiai tikisi iš „Kempinski“ vardo, o kartu įkūnija vietinės kultūros tradicijas. „Kempinski“ yra Tarptautinio viešbučių aljanso („Global Hotel Alliance“) – didžiausio pasaulyje nepriklausomų viešbučių aljanso – vienas iš įkūrėjų.  

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną