Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Keistos įžymybių dietos

2009-11-03
Paskelbk savo straipsnį

Hollivudo žvaigždės ne visuomet kankinasi „holivudiškomis“ dietomis. Kai kurios, siekdamos išsaugoti savo grakščias linijas, turi savo paslapčių... Tačiau kartais jos būna tokios keistos, jog kyla abejonių dėl jų efektyvumo bei naudos.

Jennifer Aniston plaka rabarbarų ir guavos kokteilį

Serialo „Draugai“ žvaigždė Jennifer Aniston savo plokščio pilvuko rezultatui gali dėkoti vaisių kokteiliui, kurį ji geria kaskart pavalgius. Kokteilį ji gamina iš rabarbarų ir guavos, dar įdeda ledukų. Būtent toks mišinys, tvirtina žinoma moteris, greitina medžiagų apykaitą. Beje, Jennifer nevartoja angliavandenių, turinčių krakmolo.

Reese Witherspoon grįžo į vaikystę

Filmo „Legali blondinė” (ang. „Legally blonde“) aktorė Reese šiuo metu itin atsakingai žiūri į motinystę. Taip atsakingai, jog valgo ta patį, kaip ir jos mažylis. Vienok, viename kūdikio indelyje vidutiniškai yra 125 gramai - 80 kalorijų. Todėl natūraliai kyla klausimas: ar gali tokia miniatiūrinė porcija patenkinti suaugusio žmogaus skrandžio poreikius? Dietologai mano, kad tokios „vaikiškos“ dietos efektyvumas visiškai paaiškinamas – lieknėti pavyksta būtent dėl mažų porcijų. Tik štai vaikiškų maisteliu pasisotinti visgi sunkiai gaunasi, tad kiek ilgai žymi mamytė ištvers...?

Beyonce renkasi drąstišką dietą

Talentingoji dainininkė ir išraiškingų kūno formų savininkė Beyonce turi savitų ekspress-metodų. Norėdama atsikratyti kelių papildomų kilogramų ji „mėgaujasi“ gan keistu gėrimu. Kokteilis pagamintas klevų sirupo ir palmių medžio sulčių pagrindu. Taip pat pila ir šviežių citrinų sulčių, paprastą vandenį (šaltą ar karštą – pasirinktinai) ir kas keisčiausia - beria žiupsnelį raudonųjų aitrių pipirų. Koks „stebuklingo“ gėrimo skonis, belieka tik spėlioti. Vienintėlis „bet“: nieko, išskyrus šį gėrimą, negalima vartoti visas 10 dienų. Ar verta liesėti tokiu būdu? Specialistai tvirtina, kad tai viena nesveikiausių bei pavojingiausių dietų, kokia tik galėtų būti – jos metu ne tik nepavalgai, bet ir negauni organizmui reikalingų baltymų bei riebalų.

Ką gi, dietos išties keistos, o  kai kurios jų - net pavojingos. Ko gero perfrazuojant posakį: „Hollivudas reikalauja aukų“. Norėdamos išlikti grakščios ir žavios garsios moterys net savo sveikata rizikuoja. Ar verta - žino tik jos pačios...

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: The Sun
Nuotraukos: wordpress.com
Meniu.lt informacija