Keisčiausių pasaulyje restoranų aštuntukas (I dalis)

Keisčiausių pasaulyje restoranų aštuntukas (I dalis)

Norėdami išsilaikyti rinkoje, restoranų verslo atstovai turi gerokai pasistengti. Kai kurie iš jų stebina originalumu arba keistumu. Apžvelgsime pačius ekstremaliausius pavyzdžius.

1 vieta. Restorano „Modern Toilets“, esančio Taivane, Taipėjaus mieste, moderniame interjere dominuoja... „išvietės“ tema. Išlaikomas vieningas stilius: vietoj kėdžių – unitazai, dubenys irgi tos pačios formos, svarbiausios interjero detalės – pisuarai ir kita atributika. Taip įrengta viena iš 12 saloje esančių ir vienam tinklui priklausančių maitinimo įstaigų. Restorane patiekiamas desertas atrodo taip pat „įspūdingai“: mažas unitazas ir šokoladinis kremas, imituojantis ekskrementus. Yra manančių, kad mažų vaikų į tokią įstaigą geriau nesivesti. Kitų teigimu, tokia vieta – puiki atrakcija. Nepaisant kontaversiškų nuomonių, šis restoranas susilaukė didelio populiarumo.

2 vieta. 2007 metais taip pat Taivane, tik Xinzhu mieste, duris atvėrė „D.S.Hospital“. Jei apsilankę pirmajame restorane pasijusite blogai arba prarasite apetitą, „išgydyti“ būsite būtent šiame restorane. Vos įžengus pro duris galėsite pasimėgauti visais ligoninės privalumais: seselė neįgaliesiems skirtu vežimėliu jus nuveš prie pietų stalo. Gėrimai patiekiami taip pat originaliai – lašelinėse. Ant sienų kaba rentgeno nuotraukos ir tyrimų duomenims nagrinėti skirtos švieslentės. Visos padavėjos apsirengusios seselių chalatais.

3 vieta. Išskirtinė vakarienė po vandeniu. Jei kartais atsidursite Maldyvuose, „Ithaa“ restoranas, įsikūręs Rangali saloje, nukels jus tiesiai į povandeninį pasaulį. Nereikės jokios nardymo įrangos. Galėsite patys stebėti Indijos vandenyno koralinio rifo gyvenimą: skaidrūs, panoraminiai langai atveria vaizdą 270 laipsnių kampu. Povandeninėje restorano salėje vienu metu gali susėsti iki 14 svečių. Vestuvės po vandeniu – labai romantiška...

4 vieta. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė tamsoje. „Dans le Noir“ restoranas, įsikūręs Londone, tikrai stebina savo lankytojus, nes čia apsilankiusieji pasijunta visai kaip akli, nes restoranas skendi tamsoje. Netgi nepamatysite savo patiekalų – galėsite tik jais mėgautis. Neišvysite savo pašnekovų. Jei kas nors Jus užkalbins, nematysite su kuo bendraujate. Viskas tamsu ir juoda, nors pirštu į akį durk. Panašius restoranus planuojama atidaryti ir Rusijoje bei Kinijoje.

Parengė Elena Germanovič
Nuotraukos: funfever.blogspot.com; fisherwy.blogspot.com; telegraph.co.uk; clubairtravel.co.uk
Šaltinis: kava.lviv.ua
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną