Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kavos dekoravimo menas žengia pirmyn

2009-10-05
Paskelbk savo straipsnį

Kapučino dekoravimas kiekvienam baristai yra tarsi menininkui tapymas ant drobės. Ant putos užberti kakavos ar šokolado drožlių - paprasta , o štai įmantrus paveikslėlis reikalauja žinių bei kūrybingumo... Nuo šiol dekoravimas gali tapti kur kas paprastesnis.

Phillip Cardona, studentas iš Maltos, per 21 Europos Sąjungos jaunųjų mokslininkų konkursą Paryžiuje pristatė įrengimą, kurio pagalbą galima dekoruoti kapučino precizišku ir spalvotu paveiksliuku, pvz. uždėti įmonės logotipą ir pan. Iki šiol baristos, trafaretų pagalba galėjo išberti sudėtingus paveiksliukus arba kliento vardą, vis dėlto dekoravimas užtrunka. Išradingas jaunuolis sugalvojo palengvinti bei pagreitinti šį užsiėmimą.

Įrengimas veikia panašiai kaip spausdinimo mašinėlė – paspaudus klavišų kombinaciją, galvutė, judanti trimis kryptimis, išpiešia ją ant putos paviršiaus. Naudojamas specialus tušas, kurį sudaro valgomi dažikliai bei sutirštinantis glicerinas – jis nekenksmingas, o ir skonio nesugadina. Kol kas šio įrengimo pagalba galima išgauti dviejų spalvų paveikslėlį. Taip pat negalima perkelti ant putos paviršiaus sudėtingų paveikslėlių, susidedančių iš pikselių, pvz. nuotraukų.

Parodoje vaikinas užėmė antrą vietą. Šis, paprastas naudoti įrengimas gali būti naudojamas, norint išgauti logotipą, tekstą, paveikslėlį arba žinutę ne tik ant kapučino, bet ir ant alaus putos ar net pyragų.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl; eucys09.fr
Nuotraukos: www.nieuwsbank.nl;
Pirmoje - antrosios vietos nugalėtojas Philipas Cardona su naujuoju savo išradimu
Meniu.lt informacija