Kavos degustatorius liežuvį apsidraudė 10 milionų svarų

Kavos degustatorius liežuvį apsidraudė 10 milionų svarų

Kompanijos Costa Coffee brangių kavos rūšių degustatorius savo liežuvį apdraudė 10 milionų svarų sumai, o tai beveik 14 milijonų JAV dolerių. Džennaro Peličia (Gennaro Pelliccia) kavą degustuoja jau 18 metų. Jis gali atskirti tūkstančius šio gėrimo skonių, jo skonio receptoriai itin svarbūs, todėl ir ryžosi tokiam žingsniui.

34 Gennaro, yra vyriausias kompanijos Costa Coffee degustatorius ir prieš iškeliaujant į parduotuves kavos pupelės kruopščiai patikrinamos specialisto. Kasmet jam tenka degustuoti apie 5000 kavos rūšių. Pasak kompanijos šis kavos meistras ir yra jų slaptas espresso ir cappuccino kokybės raktas, todėl jie nori būti saugūs ir žinovą apdrausti.

Tiesa, tai ne pirmas neįprastas draudimo įvykis gastronomijos srityje. 1993 metais restoranų kritikas Egon Ronei apsidraudė savo skonio jutiklius 250 tūkstančių svarų sterlingų sumai. O štai 2008 metais prancūzų vyndarys ir degustatorius Ilja Gort savo nosį apdraudė beveik 4 milionus svarų. „Kavos degustatoriui liežuvis toks pat svarbus, kaip daininkui balsas, modeliui figūra bei kojos“, - draudimo agentui pasakojo kompanijos atstovas.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.telegraph.co.uk
Nuotraukos:www.mirror.co.uk
Meniu.lt informacija


Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną