Kavinė „Dairidis“ (Ramučiai, Kauno r.)

Kavinė „Dairidis“ (Ramučiai, Kauno r.)

Ruošiame pokylius, vestuves, gimtadienius, gedulingus pietus. Priimame užsakymus pagal Jūsų pageidavimą. Galite atšvęsti gimtadienį ar vaikų šventę salę užsisakydami tik kelioms valandoms. Šventinis stalas atskiroje salėje bus paserviruotas tik Jums. Galit užsakyti teminį vakarėlį, Jūsų stalas bus paruoštas pagal norimą temą, meniu bus paruoštas pagal pageidavimus. Jei norite švęsti įmonėje, mes galime suruošti ir aptarnauti furšetinį pokylį, atvežti patiekalus į namus, ar į Jūsų pageidaujamą vietą. Švenčių metu ruošiame atskirus, šventinius patiekalus.

Kavinėje telpa susėsti 35 žmonės, antrame aukšte esanti salė su balkonu tinka rengti nedideliam pobūviui ar gedulingiems pietums. O atskirame pastate įrengtoje pokylių salėje laisvai susės 50 žmonių ir dar liks daug vietos muzikantams ir šokiams – čia galėsite triukšmingai atšvęsti didesnį pobūvį, jubiliejų ar vestuves. Šalia pokylių salės įrengta pirtis su baseinu. Iš toliau atvykusiems bus pasiūlyti kambariai nakvynei.

Kavinė randasi netoli Karmėlavos kapinių, tad čia patogu surengti gedulingus pietus – tam bus pasiūlytos didesnė ar mažesnė salės ir keletas gedulingų pietų variantų.

Daugiau apie kavinę „Dairidis“ >>Paskelbk savo straipsnį

Komentarai

  • Aurelija Kučinskaitė
    0
    Šiais metais turėjome vestuves "Dairidis" kavinėje. Visų pirma salė buvo netvarkinga, pilna plėmų ant grindų, dulkių kamuoliai kampuose, su tvarka ir švara čia didelė problema. Dekoratorė atvykusi puošti salę tiesiog privertė personalą išvalyti. Baisausiai nepateninti buvo tuo. Renkantis šią kavinę būkite atsargūs savininkė nesilaiko duoto žodžio. Buvom sutarę medžagines servėteles, o atnešė dekoratorei, popierines. Dekoratorė žinojo ką mes sutarėm tai pradėjo klausti, kur medžiaginės, vėl baisiausiai nepasitenkinimas,bet nuvažiavo nupirko ar išsinuomavo neaišku , bet parvežė. Demonstratyviai trenkė ant stalo dekoratorei kaip kokiam šuniui. Su savinike buvom sutarę, kad minkštasuolį galėsime išnešti į lauką o savininkė sumastė paslėpti vestuvų dieną. Nu jei pažadi ,žmogau, tai ir daryk ką pažadi, duok ką pažadi.Problematiška ir prisiskambinti, retai kelia ragelį. Tokia ta savininkė Šventės metu visą vakarą stebėjau padavėją, ant 40 žmonių ji buvo viena, o susiraukus vaikščiojo , dar tokio aptanavimo gyvenime neteko matyti. Renkantis šią kavinę patarčiau pažiūrėti ir kas dirba virtuvėje. Mes nusvilome labai, tikiuosi ,kad šis atsiliepimas pagelbės kitiems renkantis šią kavinę.

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną