Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kaune duris atvers pirmoji muzikos Ambasada (Kaunas)

2009-12-17
Paskelbk savo straipsnį

Puiki žinia šią krizinę žiemą pasiekė Kauną! Laikinojoje sostinėje gruodžio 19 dieną duris atveria naujas naktinis klubas „EMBASSY of MDC“. Susidomėjusiems, ką reiškia šios trys naujosios Ambasados raidės, šifruojame – „EMBASSY of Music, Dance & Coctails”.

Naujasis klubas įsikūręs „Girstupio“ prekybos ir laisvalaikio komplekse Kovo 11-osios gatvėje žada kauniečiams ir miesto svečiams pasaulinio lygio pramogas ir poilsį.

Klubo savininkai - viena seniausiai dirbančių pramogų verslo agentūrų Lietuvoje – „Tigris“. Kaip teigė vienas žinomiausių Lietuvos prodiuserių, „Tigrio“ direktorius Artūras Butkevičius, „Kaunas tikrai yra nusipelnęs turėti ne vieną, o bent jau du aukšto lygio klubus“ . Anot jo, naujoji „Ambasada“ atstovaus pačiai geriausiai viso pasaulio muzikai ir supažindins klubo svečius su pačiais populiariausiais kokteiliais. „Na o šokti lietuvaičius jau išmokė visi lietuviški televizijos kanalai. Belieka ateiti ir visa tai pademonstruoti mūsų klube“, juokėsi A. Butkevičius.

„Ne paslaptis, kad daug kas mūsų klubuose vyksta labai paviršutiniškai“, teigė naujojo klubo direktorė Viktorija Mauručaitė. „Viso to pas mus tikrai nebus. Trys banginiai ant kurių laikysis mūsų klubas – Saugumas, Kokybė, Kaina. Jei saugumą ir paslaugų kokybę pasistengsime padaryti pačią didžiausią, tai kainą priešingai – pačią mažiausią. Didelė automobilių parkavimo aikštelė, erdvios klubo patalpos, gražiausias rūkomasis visoje šalyje, nuotaikingiausias barmenų kolektyvas, daug veiksmo ir geros muzikos - tai čia tik keletas mūsų kozirių. Visų jų iš anksto išduoti tikrai negalime!”, šypsojosi klubo „EMBASSY“ direktorė.

Taigi, naujausia Ambasada Lietuvos širdyje Kaune - „EMBASSY“ - vizas savo lankytojams pradės išdavinėti jau gruodžio 19-ąją.

Klubo informacija
Nuotrauka: corbis.com