Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Kaune atidarytas keturių žvaigždučių viešbutis „Europa Royale Kaunas“ (Kaunas)

2009-10-07
Paskelbk savo straipsnį

Kaune atidarytas keturių žvaigždučių viešbutis „Europa Royale Kaunas“, priklausantis „Europa Group Hotels“ viešbučių tinklui. Modernus viešbutis įsikūrė dar tarpukaryje pastatytose „Spindulio“ spaustuvės patalpose, pačioje miesto širdyje, netoli Kauno Soboro bei statomos sporto ir pramogų arenos Nemuno saloje. Buvusios spaustuvės patalpos renovuotos ir pritaikytos apgyvendinimo paskirčiai naudojantis struktūrinių Europos sąjungos fondų ir viešbučio savininkų lėšomis. Viso projekto vertė yra per 20 mln. litų.

„Ekonominis sunkmetis yra puiki galimybė įvertinti mūsų šalies, įmonių verslumą bei darbuotojų sugebėjimus atrasti ir priimti naujus sprendimus, kurie padės sutaupyti ir siekti aukščiausių rezultatų. „Viešbučio atidarymą ekonominio sunkmečio laikotarpiu, vertiname kaip iššūkį „Europa Royale Kaunas“ šauniai komandai ir tikimės teigiamų rezultatų. Be to ekonomikos pasaulyje kalbama apie atsigavimo požymius, todėl atidarydami viešbutį šiuo metu, mes tikimės pataikyti į ekonomikos renesanso dešimtuką“, - sakė „Europa Royale Kaunas“ vadovė Neringa Tumasonė.

Ji pažymėjo, kad bendrą miesto viešbučių ir verslo sektoriaus plėtrą turėtų paskatinti pastatyta naujoji Kauno sporto ir pramogų arena.

„Tikimės, kad naujoje arenoje vyks plataus masto tiek tarptautinio, tiek vietinio lygmens renginiai, jų dalyvių apgyvendinimui reikia didelių, tačiau aukštų aptarnavimo kokybės standartų besilaikančių viešbučių. Tuo labiau, kad po dviejų metų Lietuvoje vyks Europos krepšinio čempionatas. Šiais metais Lenkijoje vykusiame čempionate ne kartą girdėjome krepšininkų, turistų nusiskundimų dėl viešbučių kokybės, aptarnavimo, esame įsitikinę, kad mes su tokiomis problemomis nesusidursime. Dėsime visas pastangas, kad mūsų viešbučio aptarnavimas visiškai atitiktų, o gal net ir viršytų 4 žvaigždučių standartus ir svarbiausia, kad tenkintų mūsų klientų poreikius“, - pažymėjo N. Tumasonė.

„Europa Royale Kaunas“ viešbutyje yra įrengtas 91 kambarys, 8 salių konferencijų centras su moderniausia konferencine įranga bei SPA centras, dvelkiantis jaukia ir privačia atmosfera. Viešbutyje veikia 200 vietų restoranas, o baras talpina iki 60 svečių. Restorano lankytojai yra kviečiami pasimėgauti puikiais europietiškos virtuvės patiekalais, orientuotais į sveiko maisto tradicijas. Restoranas siūlo dienos bei verslo pietus, išvažiuojamuosius banketus.

„Svarbiausias mūsų virtuvės išskirtinumas yra maisto produktų natūralumas ir kokybė. Nepriklausomai nuo gamybos apimties ir terminų, sieksime, kad patiekalai būtų kuo natūralesni. Atsisakome sintetinių pagardų, koncentratų, skonio stipriklių bei prieskonių mišinių su druska“, - pasakojo restorano vadovė Aušra Kažukauskienė.

Viešbutis „Europa Royale Kaunas“ papildė jaukią „Europa Group Hotels“ viešbučių šeimą, kuriai priklauso 10 viešbučių Lietuvoje ir Latvijoje. „Džiaugiamės dar vienu sėkmingai startuojančiu projektu. „Europa Royale Kaunas“ viešbutis – prabangos ir modernumo kokteilis. Tai pastatas, turintis aukštą istorinę vertę, patrauklus tiek verslo atstovams, tiek turistams. Didžiuojamės, jog „Europa Royale“ viešbučiai išdygsta ypatingai gerose ir respektabiliose miesto vietose, pačioje miesto gyvenimo širdyje“, - komentavo „Europa Group Hotels“ tinklo generalinis direktorius Romualdas Barauskas.

Daugiau apie restoraną>>

„Europa Royale“ informacija
Nuotrauka: Meniu.lt