Kasmetinis Meniu.lt projektas „Meniu kelyje“

Kasmetinis Meniu.lt projektas „Meniu kelyje“

„Meniu kelyje“ – tai patogus ir išsamus turiningo laisvalaikio gidas, skirtas pramogaujantiems, poilsiaujantiems ar po Lietuvą keliaujantiems šalies gyventojams bei užsienio svečiams. Jis padės lengvai ir patogiai pasirinkti, kur ir kaip praleisti savaitgalius, atostogas ar švenčių dienas.

Leidinyje „Meniu kelyje“ rasite:
Patogius ir tikslius Lietuvos kelio atkarpų žemėlapius, kuriuose pažymėtos įvairios maitinimo ir pramogų vietos, pateikta turizmo informacija (įdomiausios lankytinos vietos: dvarai ir pilys, parkai ir draustiniai, vandens ir oro pramogos, inventoriaus nuoma, kulinariniai maršrutai, įdomiausios kaimo turizmo sodybos ir pramogos) ir daug kitos naudingos informacijos!
„Meniu kelyje“ kalba – lietuvių, tačiau santraukos bei ikonėlių paaiškinimai pateikti ir anglų, vokiečių, rusų bei lenkų kalbomis.

Leidinį greičiausiai ir patogiausiai galite įsigyti per www.prenumerata.lt sistemą. Leidinys nemokamai bus išplatintas liepos-rugpjūčio mėnesį - sekite informaciją!

Projektą „Meniu kelyje“ vykdo UAB „Strateginių projektų vystymo grupė“, kuri vysto ir kitus projektus, susijusius su maitinimo sfera Lietuvoje. Jai priklauso jau minėtas specializuotas portalas Meniu.lt, specializuotas leidinys „Restoranų verslas“, leidinys „Pasaulio virtuvės“, leidinys „Pobūvių gidas“, įvairūs Lietuvoje bei užsienyje organizuojami projektai.

„Meniu kelyje“ parengti maršrutai-žemėlapiai>>

Restoranams, kavinėms ir kitoms įmonėms:
Skirtas plačiai ir įvairiai auditorijai, leidinys „Meniu kelyje“ gali būti puiki ir efektinga pakelės restorano ar kavinės reklamos priemonė, leisianti išskirti jūsų restoraną ar kavinę iš gausybės kitų maitinimo įstaigų bei padėsianti praplėsti jūsų įstaigos lankytojų ratą.

Daugiau informacijos teirautis tel. Vilniuje (8 5) 2735919, el. p. info@meniu.lt.

Įsigyti leidinį galite čia>>

Meniu.lt informacija
2008 07 05

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną