Karštas gėrimas – per kelias sekundes

Karštas gėrimas – per kelias sekundes

Rytais sunku atsikelti, kartais neišgirstame žadintuvo, todėl dažnai į darbą lekiame net nespėję papusryčiauti. Ką jau kalbėti apie puodelį kvepiančios kavos ar arbatos. Pasiguodžiame, kad atsigersime darbe, tačiau įsisukę į darbus, ne visada spėjame – juk tam reikia laiko....Firma „Tefal“ nusprendė palengvinti mums gyvenimą – sukūrė „Quick & Hot“ prietaisą, kuris pašildo vandenį iki 95 laipsnių temperatūros tik per 3 sekundes. Ir štai jau galite mėgautis kava, arbata, karštu šokoladu arba sultiniu, sriuba. Nespėsite net mirktelėti, ir karštas gėrimas jau garuos ant stalo.

Vertėtų pridurti, jog šis prietaisas sunaudoja net 68 procentais mažiau elektros energijos, todėl tausoja gamtą. Šis įrengimas turi žymų pranašumą prieš paprastus virdulius. Pastaraisiais dažniausiai išsiverdame per daug vandens, o vėliau ataušusį vėl užverdame. Į „Quick & Hot“ galima įpilti tokį vandens kiekį, kokio reikia vienam kartui. Per 12 mėnesių, naudodami šį prietaisą vietoj tradicinio virdulio, sutaupysite daug elektros energijos. Sutaupytos energijos užtektų tris mėnesius apšviesti namą su 10 lempučių po 100 W.

Prietaise įmontuotą „Claris Aqua“ filtrą galima naudoti apie šešias savaites – jo užtenka išvalyti 50 litrų vandens. Šis vanduo išfiltruojamas tik per 3 sekundes (tradiciniais filtrais būtų filtruojamas 4 minutes). „Quick & Hot“ yra tarsi modernaus virdulio bei kavos virimo aparato derinys. Per kelias sekundes galite atsigaivinti ir šalto vandens stikline – teriekia paspausti mėlyną mygtuką. Prietaisą patogu naudoti, jis ekonomiškas, saugus, lengvai išvalomas. Rinkoje „Quick & Hot“ pasirodys jau balandžio mėnesį. Rekomenduojama mažmeninė kaina – apie 80 JAV dolerių.

Elena Germanovič
Šaltinis: gizmag.com
Nuotraukos: gizmag.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną