Kanadietiška austrių puota

Kanadietiška austrių puota

Gera naujiena gurmanams – jau labai greitai, lapkričio 20 d., Tofino įvyks kasmetinė „Austrių puota“. Į Kanadą suvažiuos austrių gerbėjai iš viso pasaulio, norintys dalyvauti jūrai ir išskirtiniams delikatesams skirtame renginyje. 

Austrės laikomos ypatingu skanėstu, todėl vertėtų paskubėti užsisakyti vietą renginyje. Statistiniais duomenimis, bilietai į kasmetinį susitikimą, vykstantį Kanados mieste Tofino, išperkami jau pirmą dieną...

Tie, kurie pirmą kartą atsidurs „puotoje“, tikrai nenusivils. Vakaro organizatoriai paruošė programą bet kokiam skoniui: svečiai galės paragauti įvairių patiekalų iš austrių, o juos linksmins 70-ųjų, 80-ųjų bei 90-ųjų hitus atliekantis ansamblis.

Prie delikatesų bus taip pat pasiūlytas vynas ir alus iš geriausių Tofino aludarių bei vyndarių. Tiems, kurie norės sužinoti apie austres daugiau, rekomenduojama dalyvauti kostiumų šventėje „Jūros diena“ bei keliauti į austrių fermą.

Pageidaujantys tinkamai įvertinti pasakišką Britaniškos Kolumbijos kampelį Tofino, galės apsistoti prabangiame viešbutyje „The Wickaninnish Inn“. Jis vertinamas dėl unikalaus „kedrinio“ SPA.

Lapkritis – idealus metas pamatyti Ramųjį vandenyną, pabraidyti po uolėtą krantą, pasėdėti prie židinio su taure raudonojo vyno ar pasimėgauti austrėmis... Kainos: „Austrių puota“ – 75 JAV doleriai, puota „Jūros diena“ – 25 JAV doleriai, viešnagė „The Wickaninnish Inn“ viešbutyje kainuoja nuo 320 iki 975 JAV dolerių.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: nilsen.ru
Nuotraukos: nilsen.ru
(antroje nuotraukoje - Austrių ferma
trečioje - viešbučio „The Wickaninnish Inn“ „kedrinis“ SPA
ketvirtoje - Ramusis vandenynas)
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną