Kaip pasitikti Jaučio metus?

Kaip pasitikti Jaučio metus?

2009-ieji – Geltonojo jaučio metai. Šis gyvūnas simbolizuoja nuolankumą, darbštumą, šeimos vertybes. Jautis – konservatyvumo ženklas, nepakenčia naujovių, atimančių ar griaunančių ramybę. Tai tradicijų, darbo ir valdingumo simbolis, todėl ateinantys metai tinginiams ir veltėdžiams bus liūdni.

Jautis – naminis gyvūnas, todėl Naujuosius metus geriausia sutikti šeimos rate, su pačiais brangiausiais ir artimiausiais žmonėmis. Galima drauge pailsėti prie židinio arba nuvažiuoti į gamtą – į sodybą ar pažvejoti.

Jautuko stalas
Stalas turi atrodyti šventiškai, ant jo turi puikuotis daug skirtingų patiekalų. Tuomet ir namai visus ateinančius metus bus pilni. Stalą pastumkite į kambario centrą, jo vidury padėkite vaisių ir grūdų, papuoškite dirbtinėmis arba natūraliomis eglės šakelėmis.

Jei Žiurkę lepinom grūdais ir sūriu, tai Jaučio metus derėtų pasitikti su jo mėgstamiausiais produktais. Vadinasi, ant šventinio stalo turi būti kuo daugiau žalumynų. Reikėtų vengti patiekalų iš mėsos, ypač jautienos.

Ką dovanoti?
Jautis nemėgsta tuštybės ir bereikalingų dalykų, todėl dovanokite praktiškas dovanas. Nepamirškite pasirūpinti, kad jūsų namuose būtų Jaučio simbolis – tai klestėjimo ir pilnatvės garantas visiems metams.

Kaip pasipuošti?
Jautis – darbštuolis. Puošnumas, ryškumas ir paviršutiniškumas jam netinka. Todėl neperlenkite lazdos dabindamiesi Naujųjų metų puotai. Kad jautukas jus saugotų, renkitės rudais, juodais, žaliais arba gelsvais drabužiais. Apie raudoną – pamirškite, juk nenorime supykdyti ateinančių metų šeimininko. Aksesuarus rinkitės natūralius: medinius, medžiaginius, megztus.

Nustebinkite Jautį
Pasirūpinkite, kad namuose būtų kuo daugiau daiktų iš natūralių medžiagų, ypač medinių. Tai gali būti šaukštai, net indai. Originaliai atrodys nedidukai gyvi medžiai, eglutė, pušies šakelė. Stalą papuoškite žvakėmis, jų turi būti 5 arba 12. Pagrindinės spalvos – geltona, sidabrinė, purpurinė, auksinė, žydra. Ant eglutės kabinkite pačių gamintus žaisliukus, iš popieriaus karpytas snaiges.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://ny.passion.ru
Nuotrauka: www.wordpress.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną