Ką valgo viena turtingiausių pasaulio moterų?

Ką valgo viena turtingiausių pasaulio moterų?

„Forbes“ agentūros duomenimis, Oprah Winfrey turtas vertinamas net 2,7 milijardo JAV dolerių. Ši moteris – viena iš 44 pasaulio milijardierių, kurie finansų krizės metu sugebėjo padidinti savo turtus. Oprah yra vieno populiaraus šou („The Oprah Winfrey Show“), kuris gyvuoja jau daug metų, vedėja. Ji pelnė „Emmy“ apdovanojimą už didžiausius reitingus televizijos istorijoje. Nors moters metus skaičiuoti nemandagu, Oprah gimė 1954 metais. Kas padeda moteriai išlaikyti dailią figūrą?

Pasirodo, ji nevalgo baltos duonos, baltų ryžių, miltų, cukraus, makaronų ir bulvių. Kviečių makaronus bei juodą duoną ji valgo, tačiau po nedaug. Moteris nevartoja alkoholio bei du kartus per dieną valgo vaisių. Taip pat ji atlieka specialius pratimus, kurie padeda išlaikyti pastovų svorį. Įdomu ir tai, kad moteris nėra puiki kulinarė, tačiau 2008 metų birželio mėnesį išleido „O, The Oprah Magazine Cookbook“. Šioje knygoje galima rasti 175 receptus, kuriais pasidalino 60 puikių virtuvės šefų bei maisto ekspertų. Knygoje yra užkandžių, desertų bei įvairių pasaulio virtuvių patiekalų receptai. Joje virtuvės šefai dalinasi patirtimi ir patarimais, kaip maistą gaminti ir juo mėgautis kiekvieną dieną. Knygoje taip pat rasite patarimų apie maisto bei vyno derinimą.

Oprah ne tik veda populiariausią pokalbių laidą, bet ir vaidino kine, turi radijo stotį, interneto tinklalapį. Taip pat ji yra penkių knygų bendraautorė, vysto keletą projektų. Oprah daug dėmesio skiria labdarai. Ji – viena dosniausių įžymybių. Jos dėka atidaryta virš 50 naujų mokyklų 12 pasaulio šalių.

Elena Germanovič
Šaltinis: diet-blog.com, amazon.com
Nuotrauka: vday.org
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną