Jau galite įsigyti naująjį turiningo laisvalaikio gidą „Meniu kelyje 2008“

Jau galite įsigyti naująjį turiningo laisvalaikio gidą „Meniu kelyje 2008“

Kiekvieni prabėgę metai, sukaupta patirtis, besikeičiantys poreikiai leidinio puslapiuose palieka savo žymę. Pirmuoju „Meniu kelyje“, kurį keliaujantiems po Lietuvą pristatėme prieš trejus metus, supažindinome jus su greta pagrindinių Lietuvos kelių esančiomis maitinimo įstaigomis. Tuomet džiaugėmės pirmieji šalyje sudarę tokio tipo brošiūrą. Šiandien „Meniu kelyje“, kurį jau drąsiai galime vadinti turiningo laisvalaikio gidu, rasite ne tik pakelės maitinimo įstaigas, kurių kiekvienais metais mūsų leidinyje vis daugiau, bet ir įvairių lankytinų vietų (Lietuvos gamtos, architektūros paminklų, įdomių pramogų vietų), įmonių, kurios nuomoja automobilius ar suteikia pagalbą kelyje sąrašus, turizmo informacijos centrų kontaktus, jei apie vieną ar kitą objektą norėtumėte sužinoti daugiau, bei kitos naudingos informacijos. Juk pamaitinti būtina ne tik kūną, bet ir sielą. Tiesa, šį leidinį galėsite padovanoti ir savo draugui iš svečios šalies, nes visa informacija šių metų „Meniu kelyje“ pateikiama ne tik lietuvių, bet ir anglų, vokiečių, rusų, lenkų kalbomis.

Leidinį greičiausiai ir patogiausiai galite įsigyti per www.prenumerata.lt sistemą, taip pat redakcijose Vilniuje (Konstitucijos pr. 23C-618) arba Kaune (Savanorių pr. 271-207).

Projektą „Meniu kelyje“ vykdo UAB „Strateginių projektų vystymo grupė“, kuri vysto ir kitus projektus, susijusius su maitinimo sfera Lietuvoje. Jai priklauso specializuotas portalas Meniu.lt, specializuotas žurnalas „Restoranų verslas“, leidiniai „Pasaulio virtuvės“, „Pobūvių gidas“, įvairūs Lietuvoje bei užsienyje organizuojami projektai.

Gero kelio!

„Meniu kelyje“ kolektyvas

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną