Japonų kultūros mėgėjams – restoranas „Dai Mon“ (Vilnius)

Japonų kultūros mėgėjams – restoranas „Dai Mon“ (Vilnius)

Prabangiame „Vilniaus vartų“ komplekse veikiantis restoranas „Dai Mon“ kviečia apsilankyti visus japonų kultūros ir virtuvės mėgėjus. Ramybė, harmonija ir subtilumas, atrodo, tvyro ore. „Dai Mon“ japonų kalboje reiškia „Didžiuosius vartus“. Šis restoranas – vartai gurmanams į paslaptingą japonų virtuvės pasaulį. Tai aukščiausio lygio japoniškų patiekalų restoranas, kuris žavi ne tik gurmaniškais valgiais, bet ir ypatinga aplinka. Kaip kuriama dalis šedevrų, galėsite stebėti pirmame restorano aukšte, atviroje virtuvėje. Ieškantiems romantikos ir ramybės puikiai tiks antrasis restorano aukštas, o puodeliu kavos galėsite pasimėgauti jaukiame žiemos sode. Paslaugus personalas atsakys į visus Jūsų klausimus ir padės pajusti kiekvieno patiekalo subtilybes.

Miesto triukšmas restorane nuslopsta – rami muzika ir harmoninga aplinka leidžia pamiršti visus dienos rūpesčius. „Dai Mon“ restorane galėsite mėgautis tiek tradiciniais japonų virtuvės patiekalais, tiek įvairiomis maisto „interpretacijomis“ – nustebinsime Jus visiškai naujomis Rytų kulinarijos kompozicijomis. Tiems, kurie dar nėra susipažinę su Žydinčių vyšnių krašto virtuve, siūlomas specialus degustacinis meniu, kurį sudaro net 7 skirtingi patiekalai. Prie maisto galėsite užsisakyti tradicinių japoniškų gėrimų: sakės, slyvų likerio ar alavijų gėrimo.

Dienos metu su verslo partneriais, kolegomis ar bičiuliais kviečiame paragauti mūsų siūlomų verslo pietų, kurie patiekiami ištisą dieną. Jūsų patogumui sukomplektuoti trys verslo pietų rinkiniai. Vakarais pro langus atsiveria nuostabi vakarinio Vilniaus panorama, kuria galima grožėtis mėgaujantis taure vyno prie jūrų gėrybių ar mėsos patiekalų. Skubantys gali užsisakyti maisto išsinešti. Jei norite nustebinti draugus, mylimus žmones ar verslo partnerius, padovanokite jiems „Dai Mon“ dovanų kuponą. Nuo rudens restorano svečių laukia staigmenos – daug naujovių ir specialūs pasiūlymai. Tad iki malonių susitikimų!

Daugiau apie „Dai Mon“>>

Elena Germanovič
Restorano „Dai Mon“ nuotraukos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną