Japonų ir kinų virtuvės mėgėjų laukia „Gan bei city“ (Vilnius)

Japonų ir kinų virtuvės mėgėjų laukia „Gan bei city“ (Vilnius)

Trečiame laisvalaikio ir prekybos centro „Panorama“ aukšte veikiantis japonų ir kinų virtuvės restoranas „Gan bei city“ kviečia apsilankyti šių virtuvių mėgėjus. Solidžiai bei moderniai įrengtas aukštos klasės restoranas su nuostabiais panoraminiais Vilniaus vaizdais – puiki vieta aptarti verslo reikalus su partneriais ar skaniai papietauti pertraukos metu. Svečiai itin pamėgo vietas prie lango, todėl jas reikėtų rezervuoti iš anksto.

Restorane kiekvieną dieną (nuo 12 iki 16 valandos) siūlomi vis kitokie dienos, verslo pietūs. Galėsite pasirinkti užkandį, sriubą ir vieną iš karštųjų patiekalų. Dienos pietų kaina – 23,50 Lt. Arbata bei kava restorane dienos pietų metu – nemokamai. „Gan bei city“ verta lankytis ir dažniau – papietavę restorane devynis kartus ir surinkę devynis lipdukus, dešimtą kartą būsite vaišinami. Patiekalai gaminami pagal užsakymą, atėjus klientui. Padavėja užsakymą suveda į delninuką, todėl tiek gėrimai, tiek garuojantys patiekalai ant jūsų stalo atsidurs labai greitai. Kinų virtuvės skanėstai pagaminami vos per 7–10 minučių. Skubantiems ir neturintiems laiko prisėsti bei papietauti, ypač praverčia paslauga „Pietūs išsineštinai“.

Vakare „Gan bei city“ tvyro ypač romantiška, jauki atmosfera, todėl galėsite maloniai praleisti laiką su draugais ar mylimu žmogumi. Jei jums dar neteko ragauti kinų, japonų alaus, braškinio ar obuolinio „Mochito“, kurį barmenas gali paruošti ir be alkoholio, būtinai užsukite. Restorane rasite ir tradicinės ryžių degtinės sakės.

Jeigu nesate kinų ar japonų virtuvės mėgėjas, galite rinktis iš kelių europietiškos virtuvės patiekalų. Pavyzdžiui, jūsų neapvils Cezario ar vištienos salotos. Restorane taip pat galite švęsti gimtadienius, jubiliejus ir kitas šventes. Pobūvyje gali dalyvauti iki 20 žmonių.

Nuo šiol savo mėgiamais patiekalais galėsite mėgautis ir biure, namuose ar kitoje vietoje – „Gan bei city“ atveš maistą nemokamai, jei užsakysite už 75 ir daugiau litų. Už šią ar didesnę sumą užsisakę devynis kartus, dešimtą 75 Lt sąskaitą apmokės restoranas. Norėdami rezervuoti vietas ar pasiteirauti, skambinkite telefonu (8 5) 2052555.

Daugiau apie restoraną>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: „Gan bei city“ archyvo
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną