Izraelio valdžia iš ekranų veja mėsainius...

Izraelio valdžia iš ekranų veja mėsainius...

Izraelio valdžios atstovai nusprendė pakoreguoti kai kuriuos įstatymus, susijusius su maisto reklama televizijoje, nes ir šioje šalyje, kaip ir daugelyje kitų pasaulio vietų, atsiranda problemų dėl mitybos.

Pasak vietos valdžios, jeigu šis įstatymas bus priimtas, nesveiko maisto, tokio kaip įvairūs mėsainiai ir kitas greitasis maistas, reklama bus uždrausta televizijos eteryje iki devintos valandos vakaro.

Šios šalies vaikai jau dabar turi antsvorio problemų ir laikomi vienais iš labiausiai nutukusių pasaulyje po amerikiečių ir graikų vaikų. Taip atsitiko dėl to, kad greitasis maistas tapo mėgiamiausiu užkandžiu, kenkiančiu širdžiai ir padidinančiu kraujo spaudimą. Įstatymo sumanytojai teigia, kad bus uždraustos visos reklamos, kuriose įvairūs vaikų mėgiami personažai išnaudojami reklamuojant „nesveiką maistą“.

Prie projekto prisideda ne tik įstatymų leidėjai, bet ir šalies dietologai, psichologai, įvairūs maisto specialistai. Tik kol kas sprendžiama, kas nustatys, kuris maistas sveikas, o kuris – ne.

Jolanta Bagurskienė
MIGnews.com
Nuotrauka: http://cache.gizmodo.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną