Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Izraelietė kompaniją „Herbalife“ padavė į teismą

2009-03-23
Paskelbk savo straipsnį

54 metų izraelietė Mali Nir į teismą padavė svorio mažinimo produkcijos gamintoją „Herbalife International“ ir dukterinę įmonę Izraelyje „Herbalife Israel“. Moteris tikina, kad kompanijos produkcija jai sukėlė lėtinį kepenų nepakankamumą, dėl kurio teks persodinti kepenis. Moters įsitikinimu, šios kompanijos produkcija tapo jos kepenų sutrikimo priežastimi.

Vartoti „Herbalife“ produkciją, siekdama atsikratyti papildomų kilogramų, moteris pradėjo 1998 metais. Tada ji tapo šios kompanijos platintoja. Po trijų metų, 2001-aisiais, Mali Nir pradėjo skųstis raumenų silpnumu bei padidėjusiu nuovargiu. Po atliktų tyrimų paaiškėjo, kad moters kepenys yra rimtai pažeistos. Įdomu tai, kad nustojus vartoti papildus kepenų veikla tapo normali, tačiau išliko cirozė. Be to, Nir tebejautė skausmą, silpnumą, nuovargį, pasireiškė miego sutrikimai.

Moterį prižiūrintis gydytojas Mayeris Brezisas tikina, kad „Herbalife“ produkcija yra homeopatinė (tai ne kartą buvo minėta literatūroje dar 1990 metais). Todėl būtent šios kompanijos gaminius jis laiko kepenų sutrikimo priežastimi. Žurnale „Journal of Hepatology“ buvo publikuoti du straipsniai, kuriuose aprašomi homeopatiniai kompanijos „Herbalife“ produktai.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.medicinform.net
Nuotraukos: www.herba-online-shop.co.uk
Meniu.lt informacija