Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Istoriniame Vilniaus kieme – rudeninė terasa (Vilnius)

2009-08-26
Paskelbk savo straipsnį

Priartėjus rudeniui istoriniame Mažųjų Radvilų rūmų kiemelyje Vilniuje atsidaro „Boom Boom“ koktelių terasa. Jos šeimininkai lankytojams žada ne tik skanių gėrimų, bet ir šiltą, jaukią aplinką su įspūdingu vaizdu.

„Šiame kieme tvyro ypatinga aura, dera ir senovinė architektūra, ir gamtos grožis, – teigia „Boom Boom“ terasoje šeimininkaujantis barmenas Robertas Janovskis. – Prasidėjus rudeniui šis grožis atsivers ypač jaukiomis ir įspūdingomis spalvomis. Nereikia pamiršti, kad ir žvaigždės gražiausios rudenį“.

Šios idėjos sumanytojai ir įgyvendintojai yra restoranas „Blusynė“, baras „Bobo“, mobilaus baro „Kokteilių vakarėliai“ įkūrėjas R.Janovskis bei pats Teatro, muzikos ir kino muziejus.

„Tai nebus pasilinksminimo vieta, mes norime suteikti galimybę kultūringai bendrauti kultūringoje erdvėje“, – teigia R.Janovskis.

Kaip sako šeimininkai, terasos svečiams pagal orą ir nuotaiką bus siūloma ir karštų, ir šaltų kokteilių. Be kita ko, bus galima paragauti ir įvairiausių nealkoholinių kokteilių. Terasos lankytojams taip pat bus siūloma gero vyno ir čekiško alaus.

„Galbūt kai kam bus įdomu, kaip įmanoma išlaikyti šiltą ir jaukią atmosferą, kai Lietuvos orai tokie permainingi, ypač rudenį. Tačiau orai Belgijoje ar Olandijoje nėra kažkuo geresni nei čia, o juk ten lauko terasos atviros ir žiemą, – sako R.Janovskis. – Juolab, kad šiuolaikinės technologijos leidžia nesušalti lauke esant ir minusinei temperatūrai“.

Pasak R.Janovskio, „Boom Boom“ terasa rūmų kieme veiks, kol oro temperatūra nenukris žemiau nulio. Terasa „Boom Boom“ veiks kasdien nuo 18 val. iki 2 val.

Klubo informacija