Išsvajotas darbas vyno ūkyje

Išsvajotas darbas vyno ūkyje

Šiuo metu, kai finansų krizė krečia ne vieną šalį, susirasti darbą, ypač gerai apmokamą, yra beveik neįmanoma. Vis dėlto tokių pasiūlymų yra – „Murphy-Goode“ vyno ūkis, esantis Kalifornijos Alexander Valley, siūlo 10 tūkstančių JAV dolerių mėnesinį atlygimą tinkamam kandidatui. Tai tikra ekonominė atgaiva ir galimybė dirbti išsvajotą darbą. Turbūt savaime kyla klausimas, ką šis žmogus turėtų daryti? Ogi mėgautis gurmaniškais valgiais, degustuoti šimtus vyno rūšių, gyventi prabangiuose apartamentuose Healdsburge ir dalintis savo įspūdžiais interneto dienoraštyje, „Facebook'e“, taip pat dalinti interviu žiniasklaidai apie Sonoma vyno regioną.

„Murphy-Goode“ vyno ūkis yra šeimos verslas, įkurtas 1985 metais. Dabar ūkyje pluša ir šeimos draugai. Vartotojams siūlomas kuo geresnės kokybės vynas už prieinamą kainą. Kaip matome, šiems žmonėms netrūksta originalių minčių. Gerai apmokamas darbas siūlomas pusės metų laikotarpiui. Savo kandidatūras gali kelti asmenys, kuriems sukako 21 metai. Darbą gavęs laimingasis turės galimybę pažinti vynuogių auginimo bei vyno gamybos paslaptis, sužinos daugiau apie Sonoma vyno šalį, taip pat apie „Murphy-Goode“ vyno ūkį. Šiam žmogui bus suteikta galimybė sukurti originalų vyną, kuris įamžins jo viešnagę ūkyje.

Jau dabar galima teikti elektronines paraiškas – reikia užpildyti anketą ir įkelti vienos minutės trukmės filmuotą medžiagą, atskleidžiančią kandidato tinkamumą ir kvalifikaciją siūlomam darbui. Paraiškas galima teikti iki birželio 5 dienos. Tada bus atrinkta 50 kandidatų, kurie turės atvykti į darbo pokalbį. Konkurso laimėtojas bus paskelbtas birželio 9 dieną, o dirbti pradės rugpjūčio 1 dieną.

Sonoma vyno regione, besidriekiančiame šiaurinėje pakrantėje, Kalifornijoje, yra 13 patvirtintų JAV vynuogininkystės vietovių ir daugiau kaip 450 vynuogynų. Vyno gamyba ir vynuogių auginimas yra gyvybiškai svarbūs regiono ekonomikai bei kultūrai. 2006 metais Sonoma vynuogių derlius aplenkė Napa regiono derlių beveik 30 procentų ir sudarė 185 tonų. Kalifornijoje yra palankios oro sąlygos vynuogininkystei, todėl čia pagaminamas vynas yra vienas geriausių JAV. Sonoma apygardoje auginamos Chardonnay, Cabernet Sauvignon, Pinot Noir, Merlot bei Zinfandel vynuogės.

Elena Germanovič
Šaltinis: decanter.com, money.aol.com, prnewswire.com
Nuotraukos: corbis.com
Video: http://www.wikio.co.uk/video/1094149
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną