Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Išrinkti blogiausi pasaulio turistai (pasaulyje)

2009-07-11
Paskelbk savo straipsnį

Jau trečius metus iš eilės prancūzai neužleidžia savo pozicijos ir daugelio viešbučių darbuotojų įvardijami kaip blogiausi pasaulyje turistai...

Turizmo agentūra Expedia.fr kasmet atlieka tyrimą – šiemet buvo apklausta 4,5 tūkstančio apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojų. Remiantis TNS Infratest organizuotos apklausos rezultatais, vertinant turistų mandagumą, dosnumą, pastangas kalbėti vietine kalba ir kitus faktorius jau trečią kartą iš eilės prancūzai atsidūrė sąrašo gale. Viešbučių savininkai teigė, kad prancūzai gobšūs, prastai šneka ir nededa pastangų kalbėti užsienio kalbomis, o taip pat linkę skųstis. Nuo prancūzų mažai atsiliko ispanai bei graikai, kurie taip pat nebuvo palankiai įvertinti.

Tuo tarpu geriausiais turistais pakartotinai išrinkti japonai – viešbučio darbuotojams jie kelia mažiausiai rūpesčių. Atrodo, kad svečiai iš Žydinčio krašto atspindi geriausias turistų savybes – jie tylūs, mandagūs, švarūs bei tvarkingi, diskretiški bei diplomatiški. Japonų turistai taip pat nelinkę skųstis. Teigiamai buvo įvertinti ir užsienio svečiai iš Didžiosios Britanijos bei Kanados, kurie pakliuvo į pirmą trejetuką.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl; shortnews.com
Nuotrauka: corbis.com
Meniu.lt informacija