Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Ispanija ruošiasi pomidorų festivaliui (šventės)

2009-07-12
Paskelbk savo straipsnį

Visame pasaulyje žinomas Pomidorų festivalis kasmet vyksta Ispanijoje. Neįprastas renginys vyksta Bunyol miestelyje, 30 kilometrų nutolusiame nuo Valencijos.

Šiemet festivalis vyks rugpjūčio 26-tąją. Į miesto aikštę sugužės apie 50 000 žmonių ir vieni į kitus mėtys pomidorus. Išsirpę, raudonskuosčiai pomidorai virsta savotiškomis granatomis. Jų šiemet planuojama sunaudoti apie 125 tonas. Nežinant, kad tai pomidorai, atrodo, jog aplink viskas kraujais aptaškyta. Renginys gan keistokas, bet tokie jau tie ispanai… Tiesa, kulinarijos paslaptis jie puikiai išmano, bet tuo pat metu gali sau leisti maisto produktus drabstyti į visas puses... Kągi, kiekvienas linksminasi savaip.

Šventė truks savaitę, kurios metu mieste vyks muzikiniai bei šokių pasirodymai, paradai ir konkursai, tame tarpe žinoma ir kulinariniai. Tradiciškai, festivalį vainikuos grandiozinis fejerverkas.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: latomatina.com
Nuotraukos: latomatina.com
Meniu.lt informacija